Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Irungattukottai (Старт на една трка во Irungattukottai од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 67 68 69 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfAmateur - 71Сезона 85, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 85, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaAmateur - 59Сезона 85, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 38Сезона 85, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 85, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 20Сезона 85, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli ZvaigznitisAmateur - 80Сезона 85, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloAmateur - 71Сезона 85, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano PretoAmateur - 60Сезона 85, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 85, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraRetiredСезона 85, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniAmateur - 8Сезона 85, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 85, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 85, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 36Сезона 85, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 85, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 85, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksMaster - 1Сезона 85, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 85, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CampañaRookie - 141Сезона 85, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girolamo RussoRookie - 45Сезона 85, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 85, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DegeorgesAmateur - 48Сезона 85, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 85, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 85, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio CostaRetiredСезона 85, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László PotosAmateur - 29Сезона 85, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernabe UrtubeyAmateur - 65Сезона 85, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis KalimniosAmateur - 75Сезона 85, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRetiredСезона 85, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 85, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 85, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 85, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin RužićMaster - 4Сезона 85, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 85, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 85, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 20Сезона 85, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 25Сезона 85, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid BodnárRetiredСезона 85, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 85, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fragkiskos LéfkarosAmateur - 55Сезона 85, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuRookie - 48Сезона 85, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel MesianoAmateur - 26Сезона 85, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto MafutRetiredСезона 85, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LoroRookie - 1Сезона 85, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci CzipiRookie - 108Сезона 85, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 44Сезона 85, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 85, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elio CorradiniRetiredСезона 85, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 85, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markkus Erin-uussaarRookie - 97Сезона 85, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 85, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RodriguesRetiredСезона 85, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 85, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 85, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 85, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 85, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 85, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 85, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁabendaRookie - 6Сезона 85, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Vidal PérezRetiredСезона 85, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CatoireRookie - 148Сезона 85, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SilvaRetiredСезона 85, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 67 68 69 » Брзо оди на страница: