Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Irungattukottai (Направи најбрзи круг во групата во Irungattukottai круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Stefano MeleAmateur - 78Сезона 89, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziMaster - 1Сезона 89, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duncan ClarkeRookie - 140Сезона 89, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzRookie - 27Сезона 89, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan NilssonAmateur - 59Сезона 89, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 35Сезона 89, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronRetiredСезона 89, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean SouzaAmateur - 2Сезона 89, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György NémethRookie - 103Сезона 89, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BrossAmateur - 51Сезона 89, Трка 14, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MontaniaAmateur - 69Сезона 89, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 79Сезона 89, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioAmateur - 31Сезона 89, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 89, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriAmateur - 53Сезона 89, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilian TonchevRookie - 139Сезона 89, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KunzeAmateur - 35Сезона 89, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João MenezesAmateur - 64Сезона 89, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carsten VejleaaRookie - 87Сезона 89, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen ArnoldAmateur - 10Сезона 89, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicRookie - 47Сезона 89, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davi De CarvalhoAmateur - 30Сезона 89, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusAmateur - 1Сезона 89, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilkesRetiredСезона 89, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 61Сезона 89, Трка 14, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias BaldoPro - 19Сезона 89, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraPro - 11Сезона 89, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turi SgheiRetiredСезона 89, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacob HamAmateur - 9Сезона 89, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasAmateur - 21Сезона 89, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino FidalgoAmateur - 73Сезона 89, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helder SantosRookie - 13Сезона 89, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slobodan BulicAmateur - 35Сезона 89, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BarrosAmateur - 48Сезона 89, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerRetiredСезона 89, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivelin DobrikovAmateur - 36Сезона 89, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto GarcesAmateur - 50Сезона 89, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 89, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraAmateur - 13Сезона 89, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taivi SaarAmateur - 29Сезона 89, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRookie - 118Сезона 89, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike CorosnelRookie - 102Сезона 89, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aidan KeranenAmateur - 78Сезона 89, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KamarásRookie - 89Сезона 89, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos van der GeestPro - 8Сезона 89, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas SabaliauskasRookie - 19Сезона 89, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanPro - 9Сезона 89, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breck YeoRookie - 96Сезона 89, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno LopesAmateur - 5Сезона 89, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 89, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilian SilvaAmateur - 59Сезона 89, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 3Сезона 89, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 1Сезона 89, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluRookie - 64Сезона 89, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 134Сезона 89, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitchel WalenPro - 16Сезона 89, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroAmateur - 6Сезона 89, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonin SteskalRookie - 62Сезона 89, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar Luis InvernizziPro - 23Сезона 89, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 17Сезона 89, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierPro - 10Сезона 89, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs ScerbakovsRetiredСезона 89, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoPro - 1Сезона 89, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germán PlumedAmateur - 64Сезона 89, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 20Сезона 89, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaPro - 13Сезона 89, Трка 14, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BasilicoAmateur - 25Сезона 89, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SofioRetiredСезона 89, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterPro - 22Сезона 89, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Autumn LeighAmateur - 33Сезона 89, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rejean PitreAmateur - 23Сезона 89, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraAmateur - 59Сезона 89, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 5Сезона 89, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TzonePro - 18Сезона 89, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kendall MulvanyAmateur - 18Сезона 89, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BrodieRookie - 102Сезона 89, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallPro - 5Сезона 89, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner CostaPro - 3Сезона 89, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moises SilvaRookie - 47Сезона 89, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egis TomasAmateur - 44Сезона 89, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantAmateur - 12Сезона 89, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania BernardoAmateur - 32Сезона 89, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MontRetiredСезона 89, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithAmateur - 40Сезона 89, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj NadzonAmateur - 75Сезона 89, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovAmateur - 2Сезона 89, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 89, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stouf MassPro - 19Сезона 89, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 5Сезона 89, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro AleixoPro - 4Сезона 89, Трка 14, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack GiordmainaAmateur - 13Сезона 89, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiMaster - 3Сезона 89, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosRookie - 51Сезона 89, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton HolmerAmateur - 35Сезона 89, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holger SchmolinskiAmateur - 71Сезона 89, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RusuRetiredСезона 89, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro GuerreiroRookie - 80Сезона 89, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisAmateur - 45Сезона 89, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas KuuselaAmateur - 63Сезона 89, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen MichielAmateur - 30Сезона 89, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: