Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes (Извози најбрз круг на трка во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 7.51 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 647 648 649 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Cristian AscencioRookie - 2Сезона 95, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joonas VastamäkiAmateur - 24Сезона 95, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars LonglöggRookie - 67Сезона 95, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavomír DurecRookie - 55Сезона 95, Трка 7, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dilan MárquezRookie - 15Сезона 95, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo HéctorRookie - 136Сезона 95, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrés OrtizRookie - 123Сезона 95, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elyezer BarrenaRookie - 112Сезона 95, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 War WarboyRookie - 105Сезона 95, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BestRookie - 47Сезона 95, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Detlef DuckheimRookie - 117Сезона 95, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geikson MatheusRookie - 2Сезона 95, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurens Van EckRookie - 88Сезона 95, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al GoRookie - 4Сезона 95, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik JespersenRookie - 137Сезона 95, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban LlerenaRookie - 106Сезона 95, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas De CarvalhoRookie - 6Сезона 95, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel EndaraRookie - 24Сезона 95, Трка 6, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos SzentpéteriRookie - 14Сезона 95, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ChicobardiRookie - 124Сезона 95, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RomaRookie - 139Сезона 95, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldhair RuizRookie - 102Сезона 95, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli PavlovRookie - 141Сезона 95, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipp MakarovRookie - 65Сезона 95, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aetae A.Rookie - 72Сезона 95, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto MagnusRookie - 34Сезона 95, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seth WilsonRookie - 79Сезона 95, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzálezRookie - 142Сезона 95, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel ZwartRookie - 39Сезона 95, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RomaRookie - 139Сезона 95, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerya MestniyRookie - 136Сезона 95, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson De LimaRookie - 145Сезона 95, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio DesmodromicoRookie - 144Сезона 95, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt KellerRookie - 34Сезона 95, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Célia RichardRookie - 87Сезона 95, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yanto KusumaRookie - 96Сезона 95, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalma HildeRookie - 32Сезона 95, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PilipavičiusRookie - 24Сезона 95, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert EwingAmateur - 48Сезона 95, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre DavRookie - 111Сезона 95, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian FonsecaRookie - 55Сезона 95, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimundo BrandãoRookie - 83Сезона 95, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady IvanovRookie - 129Сезона 95, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 J-baptiste GuillotRookie - 37Сезона 95, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kae Ja-KyungRookie - 92Сезона 95, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro MedeirosRookie - 126Сезона 95, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksi VäisänenRookie - 103Сезона 95, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehmet Levent GezerRookie - 150Сезона 95, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł OrzechowskiRookie - 53Сезона 95, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armands GravelsinsRookie - 30Сезона 95, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir MerkovicRookie - 117Сезона 95, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr GoździkRookie - 35Сезона 95, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirya KirintosRookie - 23Сезона 95, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge M. GuillénRookie - 4Сезона 95, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Miguel BaptistaRookie - 71Сезона 95, Трка 4, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clayton DreyerRookie - 83Сезона 95, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy ColbertRookie - 40Сезона 95, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikomac KarakRookie - 145Сезона 95, Трка 4, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric Goncalves MoreiraRookie - 90Сезона 95, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gatis LībisRookie - 123Сезона 95, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldo MouraRookie - 113Сезона 95, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davor JanjicRookie - 51Сезона 95, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjörn RosenRookie - 76Сезона 95, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SopartRookie - 89Сезона 95, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaxto DiplipitoRookie - 85Сезона 95, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent SorelRookie - 55Сезона 95, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cveta KazakovaRookie - 129Сезона 95, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo BarretoRookie - 69Сезона 95, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordan CironRookie - 42Сезона 95, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 J. NikoladzeRookie - 5Сезона 95, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin YaaRookie - 9Сезона 95, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Icaro MacedoRookie - 1Сезона 95, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul PeyronnetRookie - 2Сезона 95, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery KnyazevRookie - 18Сезона 95, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Satan IxinRookie - 16Сезона 95, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehmet KaramanRookie - 39Сезона 95, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik HöfgenRookie - 145Сезона 95, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MotaRookie - 47Сезона 95, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin JuarezRookie - 21Сезона 95, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele GarisRookie - 67Сезона 95, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommas TaniniAmateur - 76Сезона 95, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikey LampteyAmateur - 69Сезона 95, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paco MoralejoRookie - 36Сезона 95, Трка 3, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikel LoureiroRookie - 72Сезона 95, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MurteiraRookie - 137Сезона 95, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Misha VyazentsevRookie - 139Сезона 95, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert SchadRookie - 48Сезона 95, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan NowakRookie - 147Сезона 95, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 A NonymousRookie - 54Сезона 95, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris PironiRookie - 131Сезона 95, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom Ran MacRookie - 97Сезона 95, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarcolinRookie - 24Сезона 95, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotistab 07Rookie - 32Сезона 95, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LupinacciRookie - 135Сезона 95, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerhard BothaRookie - 146Сезона 95, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo MirandaRookie - 10Сезона 95, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam ClarkRookie - 57Сезона 95, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino NinikelaRookie - 22Сезона 95, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny RioniRookie - 28Сезона 95, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique DtRookie - 111Сезона 95, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 647 648 649 » Брзо оди на страница: