Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Yeongam (Победа на една трка во Yeongam)
(Раритетна придобивка: 1 од 44.53 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 98 99 100 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Armando JorgeRetiredСезона 90, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaPro - 9Сезона 90, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 80Сезона 90, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah KasapogluAmateur - 10Сезона 90, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 90, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonAmateur - 34Сезона 90, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol DusiłoPro - 17Сезона 90, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresAmateur - 30Сезона 90, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldPro - 19Сезона 90, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nabil AzarPro - 12Сезона 90, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsPro - 17Сезона 90, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken BelangerAmateur - 36Сезона 90, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 90, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio FonsecaAmateur - 54Сезона 90, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius JaruisPro - 21Сезона 90, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith CaasiAmateur - 76Сезона 90, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 90, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mava KarthickPro - 6Сезона 90, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hiteshwar JindalRookie - 85Сезона 90, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaPro - 6Сезона 90, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Pro - 8Сезона 90, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael NovikovAmateur - 33Сезона 90, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rasmus HeikkiläRookie - 16Сезона 90, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kispataki CsabaAmateur - 54Сезона 90, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroPro - 10Сезона 90, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám FáriAmateur - 75Сезона 90, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Móró TamásPro - 20Сезона 90, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzenteMaster - 2Сезона 90, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 49Сезона 90, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 3Сезона 90, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 16Сезона 90, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaRookie - 117Сезона 90, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 90, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel SallaiAmateur - 26Сезона 90, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor NagyAmateur - 18Сезона 90, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 80Сезона 90, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelAmateur - 56Сезона 90, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 60Сезона 90, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoAmateur - 23Сезона 90, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian EschnerAmateur - 44Сезона 90, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NetoAmateur - 73Сезона 90, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesAmateur - 49Сезона 90, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pere AlmatretAmateur - 16Сезона 90, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 20Сезона 90, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De GuiriorAmateur - 17Сезона 90, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PiedraPro - 10Сезона 90, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanPro - 14Сезона 90, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László DávidAmateur - 55Сезона 90, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 1Сезона 90, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 18Сезона 90, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 10Сезона 90, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 30Сезона 90, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Azat SharipovAmateur - 51Сезона 90, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavlos MitsopoulosRookie - 2Сезона 90, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiótis PapanikoláouPro - 19Сезона 90, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 4Сезона 90, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeRookie - 41Сезона 90, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörg HornAmateur - 23Сезона 90, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BarbosaAmateur - 7Сезона 90, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresAmateur - 79Сезона 90, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaAmateur - 33Сезона 90, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ManciniAmateur - 62Сезона 90, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnEliteСезона 90, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato MadureiraAmateur - 8Сезона 90, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge SoaresRookie - 87Сезона 90, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro BrigidoPro - 14Сезона 90, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo LamplotAmateur - 6Сезона 90, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliRookie - 117Сезона 90, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro VolpeAmateur - 72Сезона 90, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 109Сезона 90, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno Miguel VieiraAmateur - 35Сезона 90, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta BalázsiMaster - 3Сезона 90, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland CzégényRetiredСезона 90, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose UribesAmateur - 23Сезона 90, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AllawayAmateur - 64Сезона 90, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 90, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jorge GonzalezAmateur - 57Сезона 90, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 7Сезона 90, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 5Сезона 90, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor ForgácsAmateur - 74Сезона 90, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarno Van AudenhovenAmateur - 79Сезона 90, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel SlavíčekRookie - 46Сезона 90, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Felipe Caetano VazRetiredСезона 90, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AsrRetiredСезона 90, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaAmateur - 20Сезона 90, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 6Сезона 90, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfréd GeisslerAmateur - 62Сезона 90, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 5Сезона 90, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 90, Трка 5, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraRookie - 68Сезона 90, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harley OrsidaPro - 15Сезона 90, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroPro - 17Сезона 90, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 34Сезона 90, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 90, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Margeir GuðbjörnssonAmateur - 35Сезона 90, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 35Сезона 90, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1EliteСезона 90, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio MelaniAmateur - 60Сезона 90, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana MansillaAmateur - 57Сезона 90, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SawkinsAmateur - 1Сезона 90, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 98 99 100 » Брзо оди на страница: