Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Yeongam (Старт на една трка во Yeongam од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.69 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jasper CoosemansEliteСезона 72, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam MakuratAmateur - 5Сезона 72, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo HajkolenecPro - 18Сезона 72, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovMaster - 4Сезона 72, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicAmateur - 75Сезона 72, Трка 14, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaAmateur - 67Сезона 72, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyMaster - 5Сезона 72, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viesturs PriedePro - 10Сезона 72, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyMaster - 1Сезона 72, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolae OlteanRookie - 93Сезона 72, Трка 14, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRookie - 182Сезона 72, Трка 14, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond JaegerAmateur - 60Сезона 72, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellPro - 10Сезона 72, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 65Сезона 72, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 4Сезона 72, Трка 14, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksMaster - 4Сезона 72, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinAmateur - 54Сезона 72, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 59Сезона 72, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin-Jon ManningRookie - 57Сезона 72, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenRookie - 39Сезона 72, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrejnevAmateur - 31Сезона 72, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MartinsRetiredСезона 72, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovMaster - 3Сезона 72, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 79Сезона 72, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoRookie - 23Сезона 72, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersRookie - 159Сезона 72, Трка 14, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha MuellerRookie - 95Сезона 72, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoPro - 5Сезона 72, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan OpacicAmateur - 79Сезона 72, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SzczurAmateur - 33Сезона 72, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 14, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AntunesAmateur - 50Сезона 72, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákAmateur - 40Сезона 72, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert BaloghAmateur - 84Сезона 72, Трка 14, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósAmateur - 55Сезона 72, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 84Сезона 72, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 14, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 14, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászAmateur - 30Сезона 72, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekMaster - 1Сезона 72, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliverAmateur - 93Сезона 72, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmorePro - 18Сезона 72, Трка 14, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainAmateur - 58Сезона 72, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 24Сезона 72, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezPro - 1Сезона 72, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroPro - 1Сезона 72, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir LiatevAmateur - 58Сезона 72, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 72, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenAmateur - 25Сезона 72, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BabacciAmateur - 21Сезона 72, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PerosiAmateur - 63Сезона 72, Трка 14, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 84Сезона 72, Трка 14, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BuitronAmateur - 6Сезона 72, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 10Сезона 72, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip StańczykAmateur - 51Сезона 72, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovPro - 15Сезона 72, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 10Сезона 72, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos SuarezPro - 14Сезона 72, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevMaster - 4Сезона 72, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasRookie - 183Сезона 72, Трка 14, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba MagyariPro - 2Сезона 72, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry LaurierePro - 13Сезона 72, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 32Сезона 72, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 74Сезона 72, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisAmateur - 79Сезона 72, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CampanellaAmateur - 67Сезона 72, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ThompsonPro - 2Сезона 72, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 25Сезона 72, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 83Сезона 72, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko HautaviitaAmateur - 17Сезона 72, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joabe Reis SilvaPro - 11Сезона 72, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosAmateur - 75Сезона 72, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 72, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazAmateur - 31Сезона 72, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraAmateur - 51Сезона 72, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DelvauxAmateur - 26Сезона 72, Трка 14, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WödkeAmateur - 84Сезона 72, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arestides AlvesAmateur - 68Сезона 72, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon GekoRookie - 78Сезона 72, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesAmateur - 78Сезона 72, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 56Сезона 72, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter StorferPro - 22Сезона 72, Трка 14, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher BlackAmateur - 10Сезона 72, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethRookie - 67Сезона 72, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaMaster - 3Сезона 72, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio ConsonniPro - 20Сезона 72, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darrel JangaAmateur - 86Сезона 72, Трка 14, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HeberAmateur - 11Сезона 72, Трка 14, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoPro - 6Сезона 72, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre MotaAmateur - 70Сезона 72, Трка 14, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 22Сезона 72, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LauriaAmateur - 33Сезона 72, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristóf KeszthelyiAmateur - 91Сезона 72, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CeliaAmateur - 54Сезона 72, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: