Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Yeongam (Направи најбрзи круг во групата во Yeongam круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 44.52 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 96 97 98 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 85, Трка 4, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zhan GeorgievRookie - 19Сезона 85, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Batista Do ValleAmateur - 22Сезона 85, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Led StarosRookie - 19Сезона 85, Трка 4, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JaureguiRookie - 42Сезона 85, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco SerranòRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 85, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kylian GendreaudAmateur - 22Сезона 85, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovskiRookie - 149Сезона 85, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 85, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WhitlRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RosettiRetiredСезона 85, Трка 4, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánRookie - 17Сезона 85, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 85, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 4, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams VeraRookie - 121Сезона 85, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo AgustiAmateur - 40Сезона 85, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz GorskiAmateur - 15Сезона 85, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraAmateur - 71Сезона 85, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sa LazRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swetlin AngelowAmateur - 53Сезона 85, Трка 4, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 85, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 85, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guntars KāknēnsRookie - 97Сезона 85, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LantieriAmateur - 13Сезона 85, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cole ParkerRetiredСезона 85, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 85, Трка 4, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CardosoAmateur - 61Сезона 85, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola Di BeriAmateur - 26Сезона 85, Трка 4, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant PatelRetiredСезона 85, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno CostaRetiredСезона 85, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 51Сезона 85, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan DimovAmateur - 55Сезона 85, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 85, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim KavčičRetiredСезона 85, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 85, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artūras MartinkusAmateur - 48Сезона 85, Трка 4, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DoceRookie - 98Сезона 85, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Machl MarkusRetiredСезона 85, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 4, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 51Сезона 85, Трка 4, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencRookie - 9Сезона 85, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 85, Трка 4, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakAmateur - 48Сезона 85, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 85, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekRookie - 19Сезона 85, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay KotrulevAmateur - 37Сезона 85, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 4, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandro Salas SalasRetiredСезона 85, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey TuRetiredСезона 85, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZygmanowskiRetiredСезона 85, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraRetiredСезона 85, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 85, Трка 4, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianAmateur - 57Сезона 85, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloPro - 11Сезона 85, Трка 4, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomasRookie - 74Сезона 85, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 85, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur DudkowskiAmateur - 11Сезона 85, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakRetiredСезона 85, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jayde LongRetiredСезона 85, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 85, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Luis RodríguezRetiredСезона 85, Трка 4, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 85, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LenaRetiredСезона 85, Трка 4, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mat MaxRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JanjinRetiredСезона 85, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio José MartinelliRetiredСезона 85, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando VidaRookie - 133Сезона 85, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BenderRetiredСезона 85, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisAmateur - 37Сезона 85, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SzotRookie - 41Сезона 85, Трка 4, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 85, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 85, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polydeukis GrecianAmateur - 18Сезона 85, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 36Сезона 85, Трка 4, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farney AlcantaraAmateur - 3Сезона 85, Трка 4, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason JamesRetiredСезона 85, Трка 4, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasRookie - 33Сезона 85, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 85, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 4, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 24Сезона 85, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintas PuidokasRookie - 144Сезона 85, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan NuñezRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyRetiredСезона 85, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonAmateur - 63Сезона 85, Трка 4, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodore PalaskasRetiredСезона 85, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 96 97 98 » Брзо оди на страница: