Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Bucharest Ring (Победа на една трка во Bucharest Ring)
(Раритетна придобивка: 1 од 84.99 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nuno VicenteAmateur - 26Сезона 74, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan LunguAmateur - 34Сезона 74, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RosinaAmateur - 71Сезона 74, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 27Сезона 74, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisMaster - 4Сезона 74, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 74, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo LouroRookie - 14Сезона 74, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasRookie - 107Сезона 74, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arek KałdowskiRookie - 89Сезона 74, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Severi SeppäPro - 2Сезона 74, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyAmateur - 58Сезона 74, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terry WestRookie - 69Сезона 74, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonAmateur - 40Сезона 74, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaPro - 14Сезона 74, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PichlerRookie - 161Сезона 74, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaRookie - 1Сезона 74, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniRookie - 46Сезона 74, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 126Сезона 74, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzRookie - 65Сезона 74, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiAmateur - 17Сезона 74, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoAmateur - 4Сезона 74, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoAmateur - 67Сезона 74, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iorgu DaniRookie - 92Сезона 74, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CanedoRookie - 116Сезона 74, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyAmateur - 47Сезона 74, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiPro - 5Сезона 74, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandAmateur - 92Сезона 74, Трка 5, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakAmateur - 23Сезона 74, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 63Сезона 74, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishabh BhatiaRookie - 113Сезона 74, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 48Сезона 74, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenRookie - 39Сезона 74, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxPro - 4Сезона 74, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberRookie - 143Сезона 74, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav DimitrovRookie - 56Сезона 74, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffMaster - 2Сезона 74, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathRookie - 24Сезона 74, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekAmateur - 36Сезона 74, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilAmateur - 49Сезона 74, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan MaltesicsAmateur - 20Сезона 74, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 19Сезона 74, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iliya VelevRookie - 141Сезона 74, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo LaineRookie - 146Сезона 74, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonRookie - 71Сезона 74, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaRookie - 152Сезона 74, Трка 5, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VeranoAmateur - 79Сезона 74, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan NasRookie - 57Сезона 74, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaRookie - 2Сезона 74, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MassimoRookie - 9Сезона 74, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschRookie - 140Сезона 74, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BaraoRookie - 60Сезона 74, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivRookie - 25Сезона 74, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanAmateur - 64Сезона 74, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marija MurgićRookie - 93Сезона 74, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 9Сезона 74, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovRookie - 28Сезона 74, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willem PageAmateur - 5Сезона 74, Трка 5, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaPro - 1Сезона 74, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius BaracRookie - 75Сезона 74, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkPro - 21Сезона 74, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo MoriRookie - 108Сезона 74, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István CsorbaRookie - 68Сезона 74, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 6Сезона 74, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin TodorinovAmateur - 50Сезона 74, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PrimierRookie - 31Сезона 74, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 10Сезона 74, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus StoesselAmateur - 31Сезона 74, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 24Сезона 74, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GalloRookie - 84Сезона 74, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 66Сезона 74, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlouneRookie - 128Сезона 74, Трка 5, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 74, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RossiAmateur - 90Сезона 74, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 99Сезона 74, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRookie - 169Сезона 74, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas KotsisAmateur - 91Сезона 74, Трка 5, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 56Сезона 74, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojidar GeorgievRookie - 43Сезона 74, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 24Сезона 74, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 93Сезона 74, Трка 5, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rex CarrAmateur - 2Сезона 74, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo WeichertRookie - 64Сезона 74, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano PaciRookie - 80Сезона 74, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo TotaroRookie - 164Сезона 74, Трка 5, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 13Сезона 74, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello MuraRookie - 61Сезона 74, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosRookie - 22Сезона 74, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csillag AndrásRookie - 90Сезона 74, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulRookie - 58Сезона 74, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 53Сезона 74, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierAmateur - 35Сезона 74, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TricerriAmateur - 62Сезона 74, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SantanaRookie - 83Сезона 74, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRookie - 97Сезона 74, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkAmateur - 10Сезона 74, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FasolisAmateur - 84Сезона 74, Трка 5, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian NiemoellerRookie - 150Сезона 74, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitri Van LeentAmateur - 41Сезона 74, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosAmateur - 68Сезона 74, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 76Сезона 74, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница: