Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Bucharest Ring (Старт на една трка во Bucharest Ring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 84.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 85, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SeppamRetiredСезона 85, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 85, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor KasperAmateur - 13Сезона 85, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 20Сезона 85, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 85, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentAmateur - 26Сезона 85, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 85, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 85, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 1Сезона 85, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 85, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas TrainaviciusRookie - 61Сезона 85, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4Master - 3Сезона 85, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James SlaterRookie - 111Сезона 85, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRetiredСезона 85, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MackenbergAmateur - 63Сезона 85, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MaddonniMaster - 1Сезона 85, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 85, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 85, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SógorkaAmateur - 41Сезона 85, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan BrmaljRookie - 99Сезона 85, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinPro - 13Сезона 85, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádAmateur - 79Сезона 85, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoPro - 7Сезона 85, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko PantelicRookie - 99Сезона 85, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 85, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián FehérRetiredСезона 85, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 12Сезона 85, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobreAmateur - 42Сезона 85, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 54Сезона 85, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 85, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 85, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RosatiAmateur - 44Сезона 85, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRookie - 43Сезона 85, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 85, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyAmateur - 78Сезона 85, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 85, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PiedraAmateur - 20Сезона 85, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 12, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 12, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesAmateur - 21Сезона 85, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SeguraAmateur - 1Сезона 85, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRetiredСезона 85, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 85, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 85, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisRookie - 87Сезона 85, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 85, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SaratovskyAmateur - 42Сезона 85, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vivien SzabòAmateur - 43Сезона 85, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 85, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 85, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 5Сезона 85, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 85, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács AttilaRetiredСезона 85, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffery GerritsenRetiredСезона 85, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 85, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: