Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Bucharest Ring (Направи најбрзи круг во групата во Bucharest Ring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.66 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vittorio Saverio SmerdiglioRookie - 153Сезона 74, Трка 5, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PittsAmateur - 22Сезона 74, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurence VinesRookie - 89Сезона 74, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 43Сезона 74, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan ZelenyRookie - 68Сезона 74, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyAmateur - 83Сезона 74, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöRookie - 109Сезона 74, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsRookie - 167Сезона 74, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte PauloRookie - 44Сезона 74, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilveszter SzatmáriRookie - 98Сезона 74, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vova KampanRookie - 59Сезона 74, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubowa CharlesRookie - 31Сезона 74, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 66Сезона 74, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abel CoperRookie - 135Сезона 74, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzRookie - 65Сезона 74, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyAmateur - 58Сезона 74, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteAmateur - 26Сезона 74, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ZawadaAmateur - 31Сезона 74, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakAmateur - 23Сезона 74, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BaraoRookie - 60Сезона 74, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bohumil KesslerRookie - 139Сезона 74, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoRookie - 144Сезона 74, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto ReyesRookie - 124Сезона 74, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaRookie - 52Сезона 74, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuPro - 17Сезона 74, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragos CiprianRookie - 86Сезона 74, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimRookie - 157Сезона 74, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelAmateur - 10Сезона 74, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 146Сезона 74, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoRookie - 20Сезона 74, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberRookie - 143Сезона 74, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserRookie - 120Сезона 74, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MattosRookie - 142Сезона 74, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezRookie - 148Сезона 74, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraRookie - 128Сезона 74, Трка 5, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 74, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasRookie - 107Сезона 74, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iliya VelevRookie - 141Сезона 74, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor EftimovRookie - 75Сезона 74, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierAmateur - 35Сезона 74, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyRookie - 103Сезона 74, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićRookie - 112Сезона 74, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilRookie - 163Сезона 74, Трка 5, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis RigopoulosRookie - 152Сезона 74, Трка 5, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 66Сезона 74, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MenezesRookie - 131Сезона 74, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson LopesRookie - 94Сезона 74, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 19Сезона 74, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus FlierlPro - 24Сезона 74, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiPro - 5Сезона 74, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicAmateur - 30Сезона 74, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoRookie - 100Сезона 74, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SantiagoRookie - 111Сезона 74, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milán RozgonyiRookie - 85Сезона 74, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holger GosseRookie - 122Сезона 74, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MikuszewskiMaster - 1Сезона 74, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BellRookie - 136Сезона 74, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GuzendaRookie - 53Сезона 74, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassRookie - 159Сезона 74, Трка 5, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hancheng LiRookie - 129Сезона 74, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico ChiariziaRookie - 34Сезона 74, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschRookie - 140Сезона 74, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil JabłońskiRookie - 36Сезона 74, Трка 5, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel MakinAmateur - 52Сезона 74, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JędrzejewskiRookie - 74Сезона 74, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRookie - 104Сезона 74, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathRookie - 24Сезона 74, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 126Сезона 74, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ChianalinoRookie - 145Сезона 74, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edu MoralesRookie - 127Сезона 74, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeeRookie - 114Сезона 74, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 18Сезона 74, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RosinaAmateur - 71Сезона 74, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRookie - 48Сезона 74, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisMaster - 4Сезона 74, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraRookie - 130Сезона 74, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca VelottiRookie - 70Сезона 74, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Carlos Da SilvaRookie - 132Сезона 74, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marios TsekisAmateur - 84Сезона 74, Трка 5, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel De GraafAmateur - 70Сезона 74, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Félix BeauchesneRookie - 158Сезона 74, Трка 5, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SkaricRookie - 123Сезона 74, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaAmateur - 29Сезона 74, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffMaster - 2Сезона 74, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 25Сезона 74, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerAmateur - 20Сезона 74, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KaniaRookie - 50Сезона 74, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkePro - 4Сезона 74, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BautzmannRookie - 116Сезона 74, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari AronenRookie - 77Сезона 74, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SzmajRookie - 137Сезона 74, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TamamatiAmateur - 51Сезона 74, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian NiemoellerRookie - 150Сезона 74, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaAmateur - 21Сезона 74, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus HabingerRookie - 43Сезона 74, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 93Сезона 74, Трка 5, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil KlakAmateur - 45Сезона 74, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas KostadinovRookie - 93Сезона 74, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 76Сезона 74, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VeranoAmateur - 79Сезона 74, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница: