Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Indianapolis Oval (Старт на една трка во Indianapolis Oval од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.44 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 85, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 38Сезона 85, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRetiredСезона 85, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 85, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Siva PunisamyAmateur - 5Сезона 85, Трка 6, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentAmateur - 26Сезона 85, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gert PetersRetiredСезона 85, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 73Сезона 85, Трка 6, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix DostonRetiredСезона 85, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 85, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gahan JarvisRetiredСезона 85, Трка 6, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihkel EinasteAmateur - 72Сезона 85, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen MladenovicAmateur - 55Сезона 85, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRetiredСезона 85, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 85, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 85, Трка 6, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek ŁukaszRetiredСезона 85, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 85, Трка 6, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MiguezRookie - 90Сезона 85, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico GarciaAmateur - 23Сезона 85, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MalecRookie - 22Сезона 85, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustín AvalisAmateur - 52Сезона 85, Трка 6, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannAmateur - 49Сезона 85, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiAmateur - 37Сезона 85, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 85, Трка 6, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek HrdinaAmateur - 12Сезона 85, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PashkevichRookie - 40Сезона 85, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendozaRookie - 141Сезона 85, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WaandersRookie - 93Сезона 85, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mišo LukáčRookie - 26Сезона 85, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio GadelhaPro - 9Сезона 85, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GoebRetiredСезона 85, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shatanik BhowmickRookie - 76Сезона 85, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 85, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan VillalongaAmateur - 33Сезона 85, Трка 6, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 85, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe CândidoRetiredСезона 85, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 85, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 85, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 85, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoAmateur - 58Сезона 85, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MuterRookie - 63Сезона 85, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emerson GonçalvesAmateur - 60Сезона 85, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasRookie - 122Сезона 85, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svante DurandRookie - 121Сезона 85, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Velasquez VillegasRetiredСезона 85, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabAmateur - 31Сезона 85, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherMaster - 1Сезона 85, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 85, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasRookie - 33Сезона 85, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 85, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars BērtiņšAmateur - 8Сезона 85, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezRookie - 14Сезона 85, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynRookie - 84Сезона 85, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HelceletRetiredСезона 85, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László PotosAmateur - 29Сезона 85, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier MeyvischRookie - 32Сезона 85, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos MichailidisRookie - 66Сезона 85, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraAmateur - 9Сезона 85, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis KalimniosAmateur - 75Сезона 85, Трка 6, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 85, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio PerreraRetiredСезона 85, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bryan ShrubbRookie - 44Сезона 85, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan StriberRookie - 118Сезона 85, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZygmanowskiRetiredСезона 85, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 6Сезона 85, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amélia MarolleauAmateur - 64Сезона 85, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek IvanovskiRetiredСезона 85, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ReuterRookie - 137Сезона 85, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan RomanAmateur - 66Сезона 85, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 85, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 38Сезона 85, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 3Сезона 85, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno CostaRetiredСезона 85, Трка 6, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BeyerRookie - 130Сезона 85, Трка 6, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ČaletaRookie - 57Сезона 85, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe FabianoPro - 13Сезона 85, Трка 6, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: