Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Indianapolis Oval (Направи најбрзи круг во групата во Indianapolis Oval круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 96.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolas ThomsonRetiredСезона 78, Трка 8, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaRookie - 146Сезона 78, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekAmateur - 49Сезона 78, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborAmateur - 51Сезона 78, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas AndersenRetiredСезона 78, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 65Сезона 78, Трка 8, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusRookie - 79Сезона 78, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VillalbaRetiredСезона 78, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoAmateur - 74Сезона 78, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 2Сезона 78, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fitnis FaitnisRetiredСезона 78, Трка 8, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GonzálezRookie - 100Сезона 78, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter PropsztAmateur - 2Сезона 78, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FernándezRetiredСезона 78, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 150Сезона 78, Трка 8, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 78, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovRookie - 37Сезона 78, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark KennedyRetiredСезона 78, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Upeo UnaozidiAmateur - 46Сезона 78, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 83Сезона 78, Трка 8, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 31Сезона 78, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vivek DhyaniRetiredСезона 78, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy DowsonRetiredСезона 78, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraRookie - 109Сезона 78, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vova OknovPro - 4Сезона 78, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRetiredСезона 78, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 50Сезона 78, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balika FeketeRetiredСезона 78, Трка 8, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir Van HiltenRookie - 103Сезона 78, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WalkerRetiredСезона 78, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alfredo HabeggerPro - 24Сезона 78, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 78, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotiris BampinasRookie - 78Сезона 78, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 78, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan AtristainRetiredСезона 78, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraRetiredСезона 78, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HirceagaAmateur - 14Сезона 78, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi HurtadoRetiredСезона 78, Трка 8, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar FormosaRookie - 28Сезона 78, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OlechAmateur - 38Сезона 78, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloRookie - 12Сезона 78, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoRookie - 14Сезона 78, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresRookie - 136Сезона 78, Трка 8, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BennettRetiredСезона 78, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RanderRookie - 95Сезона 78, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CerraAmateur - 56Сезона 78, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 5Сезона 78, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 119Сезона 78, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KapischnikowRetiredСезона 78, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jake WilsonRetiredСезона 78, Трка 8, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Da SilvaAmateur - 52Сезона 78, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vick SaldajenoRetiredСезона 78, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekPro - 12Сезона 78, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando Alonso NaRetiredСезона 78, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusPro - 9Сезона 78, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekRookie - 113Сезона 78, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LuisRetiredСезона 78, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RetaAmateur - 25Сезона 78, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo MikkonenRookie - 97Сезона 78, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo CarreiraRetiredСезона 78, Трка 8, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore GiuffridaRetiredСезона 78, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János HorváthRookie - 53Сезона 78, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolae ValentinRookie - 133Сезона 78, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MorandoRetiredСезона 78, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaAmateur - 67Сезона 78, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 78, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick EdwardRetiredСезона 78, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 78, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alton RandwickRookie - 66Сезона 78, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakRookie - 55Сезона 78, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TomediRetiredСезона 78, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo AnasseseAmateur - 25Сезона 78, Трка 8, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanmarie DonadelRookie - 41Сезона 78, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoPro - 6Сезона 78, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 75Сезона 78, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 78, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 36Сезона 78, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialRetiredСезона 78, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas GonzalezAmateur - 50Сезона 78, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerAmateur - 41Сезона 78, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerRookie - 67Сезона 78, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander PodoprigoraRookie - 88Сезона 78, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteRetiredСезона 78, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakMaster - 1Сезона 78, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 14Сезона 78, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiAmateur - 65Сезона 78, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HendersonPro - 10Сезона 78, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 78, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 78, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GadelhaRetiredСезона 78, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 79Сезона 78, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 78, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 66Сезона 78, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt LambretteAmateur - 51Сезона 78, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil GeorgievRetiredСезона 78, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliRookie - 114Сезона 78, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor JárkuAmateur - 41Сезона 78, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CapraRetiredСезона 78, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 78, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: