Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Ahvenisto (Победа на една трка во Ahvenisto)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipRookie - 127Сезона 83, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeAmateur - 70Сезона 83, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ScafesRetiredСезона 83, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiAmateur - 27Сезона 83, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer KallinRookie - 80Сезона 83, Трка 12, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssPro - 8Сезона 83, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 42Сезона 83, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 83, Трка 12, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KeeblePro - 16Сезона 83, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WilliamsAmateur - 37Сезона 83, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PiresPro - 1Сезона 83, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique RamosAmateur - 59Сезона 83, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonAmateur - 59Сезона 83, Трка 12, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 83, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoRookie - 133Сезона 83, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosRookie - 7Сезона 83, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 83, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 1Сезона 83, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 25Сезона 83, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkPro - 6Сезона 83, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LundgreenRetiredСезона 83, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakMaster - 2Сезона 83, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzRookie - 57Сезона 83, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 83, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RechtenbergRookie - 102Сезона 83, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sava IvanovAmateur - 23Сезона 83, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortRookie - 108Сезона 83, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno TarondoAmateur - 31Сезона 83, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 83, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 83, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaAmateur - 27Сезона 83, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 3Сезона 83, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesAmateur - 76Сезона 83, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 63Сезона 83, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ünal AtasoyAmateur - 69Сезона 83, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki AutiAmateur - 6Сезона 83, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 83, Трка 12, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 83, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miha RatajPro - 19Сезона 83, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerMaster - 5Сезона 83, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiPro - 23Сезона 83, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István HenglAmateur - 53Сезона 83, Трка 12, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanRookie - 43Сезона 83, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BoguszRookie - 54Сезона 83, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreEliteСезона 83, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 20Сезона 83, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romolo BalestriniRookie - 107Сезона 83, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisAmateur - 68Сезона 83, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaAmateur - 65Сезона 83, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 37Сезона 83, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius StochitaAmateur - 7Сезона 83, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 83, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouAmateur - 36Сезона 83, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 83, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasAmateur - 31Сезона 83, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Knut HopfAmateur - 9Сезона 83, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 44Сезона 83, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 15Сезона 83, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 83, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešPro - 20Сезона 83, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi PifarreAmateur - 25Сезона 83, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiRookie - 1Сезона 83, Трка 12, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsEliteСезона 83, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeAmateur - 67Сезона 83, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniRookie - 114Сезона 83, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BublewiczRookie - 53Сезона 83, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloRookie - 12Сезона 83, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice CottyAmateur - 43Сезона 83, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerPro - 18Сезона 83, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AllawayAmateur - 64Сезона 83, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 25Сезона 83, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikPro - 11Сезона 83, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor GantoisPro - 25Сезона 83, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo ScaliAmateur - 52Сезона 83, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesAmateur - 32Сезона 83, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt CullenRetiredСезона 83, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eamon McmenaminAmateur - 7Сезона 83, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 32Сезона 83, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tine JaničPro - 10Сезона 83, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 45Сезона 83, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakAmateur - 4Сезона 83, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SingerRetiredСезона 83, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbRookie - 128Сезона 83, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakRookie - 55Сезона 83, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdMaster - 1Сезона 83, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergMaster - 4Сезона 83, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: