Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Rookie (Извози најбрз круг на трка во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 7.2 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 596 597 598 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gints BertulisRookie - 73Сезона 85, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusRookie - 106Сезона 85, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian ClarkeRookie - 58Сезона 85, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ParishRookie - 67Сезона 85, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitto DimaRookie - 140Сезона 85, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisRookie - 107Сезона 85, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrício CuntoRookie - 18Сезона 85, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zhan GeorgievRookie - 37Сезона 85, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerRookie - 69Сезона 85, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris O'nealRookie - 63Сезона 85, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim KavčičRookie - 48Сезона 85, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaRookie - 84Сезона 85, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 91Сезона 85, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miša LopatinRookie - 148Сезона 85, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bobby SmithRookie - 34Сезона 85, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRookie - 109Сезона 85, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta SzenteRookie - 100Сезона 85, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie MalherbeRookie - 26Сезона 85, Трка 1, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BergfeldRookie - 148Сезона 85, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julia RodriguezRookie - 25Сезона 85, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiran GaneshRookie - 142Сезона 85, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Žan MozoliRookie - 132Сезона 85, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin AlbiserRookie - 12Сезона 85, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezRookie - 137Сезона 85, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiRookie - 22Сезона 85, Трка 1, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanRookie - 34Сезона 85, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will KanewskeRookie - 9Сезона 85, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axier AlvizRookie - 46Сезона 85, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaRookie - 115Сезона 85, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lelkes LászlóRookie - 149Сезона 85, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jayde LongRookie - 82Сезона 85, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus ButenkaRookie - 124Сезона 85, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FiuzaRookie - 91Сезона 85, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KralicekRookie - 98Сезона 85, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando VidaRookie - 133Сезона 85, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversRookie - 17Сезона 85, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ŠarkeziRookie - 125Сезона 85, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Джон ДурвичRookie - 65Сезона 85, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CorreiaRookie - 73Сезона 85, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eliajh DinsmoreRookie - 147Сезона 85, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico RoscioliRookie - 57Сезона 85, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekRookie - 23Сезона 85, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashraf AliRookie - 144Сезона 85, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vijay DinneRookie - 141Сезона 85, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zed IliyRookie - 144Сезона 84, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusRookie - 69Сезона 84, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRookie - 138Сезона 84, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaRookie - 134Сезона 84, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo FerroAmateur - 21Сезона 84, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezAmateur - 62Сезона 84, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo CristianRookie - 43Сезона 84, Трка 16, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AnderssonAmateur - 3Сезона 84, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaRookie - 44Сезона 84, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József VárszegiRookie - 104Сезона 84, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleRookie - 24Сезона 84, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani Lucio PereiraRookie - 75Сезона 84, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mal CarrAmateur - 10Сезона 84, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago ZanoniRookie - 143Сезона 84, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim DevineRookie - 71Сезона 84, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 61Сезона 84, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiRookie - 52Сезона 84, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárRookie - 135Сезона 84, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 German MarcuzRookie - 130Сезона 84, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálRookie - 146Сезона 84, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SpinazzolaRookie - 143Сезона 84, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysAmateur - 53Сезона 84, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiRookie - 130Сезона 84, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRookie - 37Сезона 84, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 9Сезона 84, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso FacchioniAmateur - 62Сезона 84, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 24Сезона 84, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide IeradiAmateur - 5Сезона 84, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio VillantiRookie - 49Сезона 84, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 84, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dyana FalcaoAmateur - 63Сезона 84, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LantieriRookie - 111Сезона 84, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoRookie - 85Сезона 84, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaRookie - 58Сезона 84, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel CoelhoRookie - 38Сезона 84, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám LászlóRookie - 145Сезона 84, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté Márk TörökAmateur - 78Сезона 84, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 84, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mac JohnAmateur - 24Сезона 84, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesAmateur - 9Сезона 84, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aitor JiménezRookie - 65Сезона 84, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoRookie - 92Сезона 84, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flaf OwRookie - 42Сезона 84, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo ScelsiAmateur - 3Сезона 84, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaRookie - 18Сезона 84, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dailos NaranjoRookie - 10Сезона 84, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WhitlRookie - 124Сезона 84, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor ZhevakovRookie - 134Сезона 84, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco SerranòRookie - 138Сезона 84, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 49Сезона 84, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston Del RioAmateur - 54Сезона 84, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaRookie - 97Сезона 84, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edith Graciela MigliaroRookie - 93Сезона 84, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor AntoniAmateur - 69Сезона 84, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz GórkaAmateur - 52Сезона 84, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 75Сезона 84, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 596 597 598 » Брзо оди на страница: