Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Ahvenisto (Старт на една трка во Ahvenisto од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 64.12 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 87, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 87, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 87, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaPro - 8Сезона 87, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 6, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 87, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 87, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 87, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego NajeraAmateur - 61Сезона 87, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 87, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksMaster - 2Сезона 87, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola SaracAmateur - 40Сезона 87, Трка 6, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevRookie - 44Сезона 87, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 6, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech JośkoAmateur - 62Сезона 87, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BonczekAmateur - 8Сезона 87, Трка 6, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 87, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 87, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezPro - 23Сезона 87, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 87, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dempsey DegraeveAmateur - 12Сезона 87, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 17Сезона 87, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 6, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerAmateur - 38Сезона 87, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierPro - 11Сезона 87, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 87, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiřina BojanovskáAmateur - 27Сезона 87, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonettiAmateur - 56Сезона 87, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 87, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PrietoAmateur - 73Сезона 87, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 70Сезона 87, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 87, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SpahniAmateur - 63Сезона 87, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 87, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 87, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 27Сезона 87, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 87, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 17Сезона 87, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SilvaPro - 1Сезона 87, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 87, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gersen MoreiraPro - 11Сезона 87, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 6, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 87, Трка 6, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 76Сезона 87, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 6, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valia LamprouAmateur - 43Сезона 87, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: