Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Ahvenisto (Направи најбрзи круг во групата во Ahvenisto круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 89, Трка 4, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen BellRookie - 143Сезона 89, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BalbuenaRookie - 37Сезона 89, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasRookie - 25Сезона 89, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronRookie - 77Сезона 89, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loukos DozkaRookie - 78Сезона 89, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasRookie - 82Сезона 89, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraRookie - 109Сезона 89, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoRookie - 49Сезона 89, Трка 4, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 89, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BugovicsRookie - 62Сезона 89, Трка 4, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz GünelRookie - 122Сезона 89, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićAmateur - 60Сезона 89, Трка 4, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Leon SanchezRookie - 135Сезона 89, Трка 4, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yeóryios MikhailídisRookie - 30Сезона 89, Трка 4, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs ScerbakovsRookie - 148Сезона 89, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 89, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 89, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisRookie - 71Сезона 89, Трка 4, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba WolnyRookie - 51Сезона 89, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germán PlumedRookie - 72Сезона 89, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 89, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elio FavrettoRookie - 86Сезона 89, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxPro - 14Сезона 89, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamal AliRookie - 137Сезона 89, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaAmateur - 42Сезона 89, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edu FerreiraRookie - 144Сезона 89, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaRookie - 129Сезона 89, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MirnyiRookie - 2Сезона 89, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VinalsRookie - 76Сезона 89, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 89, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey WaitsRookie - 108Сезона 89, Трка 4, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander AkutovRookie - 119Сезона 89, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carsten VejleaaRookie - 66Сезона 89, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ScafuroRookie - 116Сезона 89, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachRookie - 99Сезона 89, Трка 4, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WestRookie - 93Сезона 89, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutendo TharageRookie - 17Сезона 89, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark DemarsRookie - 150Сезона 89, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manny PacolliRookie - 104Сезона 89, Трка 4, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie HibbertRookie - 56Сезона 89, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurélien BaillotRookie - 98Сезона 89, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianRookie - 120Сезона 89, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 61Сезона 89, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector GamezRookie - 64Сезона 89, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 43Сезона 89, Трка 4, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MontaniaRookie - 53Сезона 89, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João MenezesRookie - 97Сезона 89, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin JamesAmateur - 36Сезона 89, Трка 4, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał BieleckiRookie - 111Сезона 89, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania BernardoRookie - 34Сезона 89, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco OxterAmateur - 6Сезона 89, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 30Сезона 89, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacob HamRookie - 107Сезона 89, Трка 4, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 89, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 28Сезона 89, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresRookie - 95Сезона 89, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerRookie - 15Сезона 89, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 74Сезона 89, Трка 4, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterAmateur - 12Сезона 89, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martinez MaykoothesRookie - 67Сезона 89, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Király ÁdámRookie - 69Сезона 89, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 89, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 89, Трка 4, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 89, Трка 4, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander Van AkkooiAmateur - 38Сезона 89, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioRookie - 63Сезона 89, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BikauskasAmateur - 64Сезона 89, Трка 4, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianAmateur - 57Сезона 89, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvador CladeraRookie - 114Сезона 89, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 11Сезона 89, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean SouzaRookie - 110Сезона 89, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 23Сезона 89, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 89, Трка 4, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoRookie - 128Сезона 89, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonRookie - 102Сезона 89, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaAmateur - 54Сезона 89, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRookie - 52Сезона 89, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 17Сезона 89, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRookie - 32Сезона 89, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 89, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GomezRookie - 20Сезона 89, Трка 4, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 52Сезона 89, Трка 4, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 89, Трка 4, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo ReggioRookie - 55Сезона 89, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egis TomasRookie - 65Сезона 89, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe GouriouRookie - 101Сезона 89, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CarvalloRookie - 26Сезона 89, Трка 4, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 89, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benson BellRookie - 36Сезона 89, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rejean PitreRookie - 126Сезона 89, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arsen ArsRookie - 141Сезона 89, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo MarinRookie - 35Сезона 89, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ReziAmateur - 66Сезона 89, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 89, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáPro - 2Сезона 89, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramunas GaldikasRookie - 59Сезона 89, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 21Сезона 89, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 117Сезона 89, Трка 4, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano MorandoAmateur - 58Сезона 89, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: