Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on New Delhi (Победа на една трка во New Delhi)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 86, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HorvathAmateur - 46Сезона 86, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz KozaczewskiAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenAmateur - 58Сезона 86, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempAmateur - 60Сезона 86, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KondárAmateur - 30Сезона 86, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej BarejaAmateur - 62Сезона 86, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LuchtRetiredСезона 86, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius KarpaviciusRetiredСезона 86, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 125Сезона 86, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MiguezRookie - 90Сезона 86, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek BhardwajAmateur - 48Сезона 86, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 86, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanPro - 16Сезона 86, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 90Сезона 86, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuPro - 11Сезона 86, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 38Сезона 86, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murat BeşiktaşPro - 23Сезона 86, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 86, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićPro - 18Сезона 86, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SanchezPro - 8Сезона 86, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 86, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiPro - 17Сезона 86, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor RefyAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius KutkaPro - 19Сезона 86, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 86, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 14, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 86, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 86, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 40Сезона 86, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 86, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 14, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesAmateur - 58Сезона 86, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyPro - 25Сезона 86, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 14, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolo DiazAmateur - 70Сезона 86, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 86, Трка 14, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzRookie - 10Сезона 86, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BurdaAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 86, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MulhollandAmateur - 44Сезона 86, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PaduaAmateur - 61Сезона 86, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 86, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PlacelRookie - 1Сезона 86, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 86, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoe SatedAmateur - 54Сезона 86, Трка 14, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 86, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 5Сезона 86, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 86, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: