Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on New Delhi (Старт на една трка во New Delhi од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipRookie - 127Сезона 91, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian SchienerRookie - 124Сезона 91, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KsiadzynaRookie - 149Сезона 91, Трка 11, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewRookie - 72Сезона 91, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor CeglédiRookie - 84Сезона 91, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jouni TolvanenRookie - 125Сезона 91, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William TringasRookie - 121Сезона 91, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 6Сезона 91, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen ClancyRookie - 38Сезона 91, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro MorelloRookie - 27Сезона 91, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordan RandallRookie - 10Сезона 91, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeAmateur - 52Сезона 91, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SolisRookie - 134Сезона 91, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 58Сезона 91, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 44Сезона 91, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 14Сезона 91, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızRookie - 44Сезона 91, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 20Сезона 91, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsAmateur - 1Сезона 91, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SantosRookie - 9Сезона 91, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanRookie - 114Сезона 91, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StoevRookie - 129Сезона 91, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacRookie - 136Сезона 91, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff-rey LorenzoAmateur - 74Сезона 91, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis BukasRookie - 101Сезона 91, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WöhrlRookie - 137Сезона 91, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusRookie - 17Сезона 91, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk FreudenreichRookie - 51Сезона 91, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovRookie - 82Сезона 91, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CatalanoPro - 17Сезона 91, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 39Сезона 91, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinRookie - 83Сезона 91, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 91, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 91, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 91, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersRookie - 8Сезона 91, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroRookie - 103Сезона 91, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian StrakaRookie - 29Сезона 91, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 45Сезона 91, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 91, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 91, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris GobAmateur - 41Сезона 91, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 87Сезона 91, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeRookie - 41Сезона 91, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulai DialloRookie - 120Сезона 91, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineRookie - 145Сезона 91, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NavayRookie - 74Сезона 91, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olive HowlandRookie - 2Сезона 91, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago Augusto RosaRookie - 37Сезона 91, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MiolaAmateur - 55Сезона 91, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 91, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosRookie - 50Сезона 91, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugAmateur - 59Сезона 91, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethRookie - 54Сезона 91, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraAmateur - 46Сезона 91, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyRookie - 91Сезона 91, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo CarrapiçoAmateur - 15Сезона 91, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 16Сезона 91, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezAmateur - 27Сезона 91, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven SchillingRookie - 107Сезона 91, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan KnyvettRookie - 53Сезона 91, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oprea IoanRookie - 21Сезона 91, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Pro - 24Сезона 91, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 91, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsAmateur - 43Сезона 91, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IsernRookie - 97Сезона 91, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteRookie - 28Сезона 91, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioRookie - 78Сезона 91, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 91, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 91, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidilon RodriguesRookie - 139Сезона 91, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 91, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolga ErkanAmateur - 75Сезона 91, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony LambRookie - 58Сезона 91, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterRookie - 67Сезона 91, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićAmateur - 60Сезона 91, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamAmateur - 7Сезона 91, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio JuniorRookie - 150Сезона 91, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio TejeroAmateur - 9Сезона 91, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph SilerRookie - 49Сезона 91, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto LorenteRookie - 15Сезона 91, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William Van Der KaaijRookie - 140Сезона 91, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalalau DanRookie - 110Сезона 91, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano CambiRookie - 90Сезона 91, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesRookie - 118Сезона 91, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 91, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićAmateur - 35Сезона 91, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoRookie - 115Сезона 91, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 61Сезона 91, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixPro - 10Сезона 91, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoRookie - 113Сезона 91, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaRookie - 20Сезона 91, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoRookie - 7Сезона 91, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerald LabbeRookie - 132Сезона 91, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FarinaPro - 5Сезона 91, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alfredo HabeggerAmateur - 67Сезона 91, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florinache BlackAmateur - 29Сезона 91, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 26Сезона 91, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo ForesiRookie - 30Сезона 91, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiRookie - 46Сезона 91, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: