Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on New Delhi (Направи најбрзи круг во групата во New Delhi круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.88 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nikoletta PosvanczAmateur - 8Сезона 86, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams HenryAmateur - 57Сезона 86, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 86, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek RaineyAmateur - 63Сезона 86, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 86, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 14, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 40Сезона 86, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archit ModiPro - 9Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 86, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 14, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CorreiaAmateur - 19Сезона 86, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Alonso Mesa BejaranoRetiredСезона 86, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HorváthRookie - 46Сезона 86, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 86, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo AlberghettiAmateur - 6Сезона 86, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 86, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve DawsonAmateur - 2Сезона 86, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 86, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 86, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 110Сезона 86, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 86, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RuffoniRookie - 70Сезона 86, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 86, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro EvangelistaAmateur - 37Сезона 86, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 86, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 86, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 86, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 86, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 86, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OttoAmateur - 79Сезона 86, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 86, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 14, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoPro - 24Сезона 86, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 86, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 86, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel PuleroPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SoutoAmateur - 77Сезона 86, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasAmateur - 55Сезона 86, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 21Сезона 86, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 86, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BurdaAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 86, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob SkodlerAmateur - 57Сезона 86, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 86, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard CarterMaster - 1Сезона 86, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRookie - 21Сезона 86, Трка 14, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 3Сезона 86, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 86, Трка 14, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matyáš LukovskýRetiredСезона 86, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 86, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 86, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelPro - 21Сезона 86, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SoaresRookie - 27Сезона 86, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 86, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nacho HermoPro - 1Сезона 86, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: