Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Portimao (Старт на една трка во Portimao од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 73.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Carlos AlvesAmateur - 17Сезона 96, Трка 15, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRetiredСезона 96, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru CristescuMaster - 2Сезона 96, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dima ZorinAmateur - 72Сезона 96, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainis MargalikasMaster - 3Сезона 96, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikPro - 13Сезона 96, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingPro - 25Сезона 96, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romuald JoannyAmateur - 71Сезона 96, Трка 15, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce SealyRetiredСезона 96, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoAmateur - 68Сезона 96, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pulido QuinteroAmateur - 39Сезона 96, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRetiredСезона 96, Трка 15, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubos KasickyPro - 15Сезона 96, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 9Сезона 96, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 10Сезона 96, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MillanAmateur - 69Сезона 96, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonAmateur - 73Сезона 96, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RamkvistAmateur - 42Сезона 96, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 3Сезона 96, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius JarulaitisAmateur - 57Сезона 96, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yassine Ben RajebEliteСезона 96, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon TroystonAmateur - 62Сезона 96, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DoniAmateur - 3Сезона 96, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SantilliPro - 5Сезона 96, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacPro - 22Сезона 96, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George RaposoRookie - 132Сезона 96, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo OliveiraAmateur - 49Сезона 96, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CaselliAmateur - 45Сезона 96, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranRookie - 146Сезона 96, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DjurdjevicPro - 3Сезона 96, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannonePro - 17Сезона 96, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 3Сезона 96, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SokołowskiAmateur - 2Сезона 96, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezRookie - 149Сезона 96, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton Garcez FilhoPro - 7Сезона 96, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 96, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 47Сезона 96, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary ChamenRetiredСезона 96, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuRookie - 52Сезона 96, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoPro - 3Сезона 96, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jide AderojuAmateur - 35Сезона 96, Трка 15, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 64Сезона 96, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VinalsAmateur - 59Сезона 96, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CicioniRookie - 22Сезона 96, Трка 15, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo CarrauPro - 5Сезона 96, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PřikrylRookie - 84Сезона 96, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarda BlazekAmateur - 15Сезона 96, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír MlnaříkRookie - 105Сезона 96, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekanePro - 7Сезона 96, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean LanetAmateur - 17Сезона 96, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampAmateur - 46Сезона 96, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezPro - 13Сезона 96, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DonatiPro - 20Сезона 96, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomislav MikićPro - 11Сезона 96, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 15Сезона 96, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olavo Henrique MousquerRookie - 4Сезона 96, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 8Сезона 96, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis UrcAmateur - 35Сезона 96, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 3Сезона 96, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KomoróczyAmateur - 36Сезона 96, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RomanPro - 25Сезона 96, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey MaksimovAmateur - 2Сезона 96, Трка 15, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastián PinatAmateur - 78Сезона 96, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRetiredСезона 96, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ParkerAmateur - 8Сезона 96, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GalloAmateur - 12Сезона 96, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartinsPro - 9Сезона 96, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VučetićAmateur - 42Сезона 96, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 5Сезона 96, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovMaster - 3Сезона 96, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael PallotMaster - 4Сезона 96, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelisMaster - 2Сезона 96, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 35Сезона 96, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaAmateur - 57Сезона 96, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur GolebiewskiAmateur - 58Сезона 96, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöMaster - 5Сезона 96, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elio FavrettoRookie - 17Сезона 96, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerAmateur - 9Сезона 96, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter BidarteRookie - 135Сезона 96, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AnelloAmateur - 40Сезона 96, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliAmateur - 61Сезона 96, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiAmateur - 53Сезона 96, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinAmateur - 72Сезона 96, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran VukovicMaster - 2Сезона 96, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathPro - 1Сезона 96, Трка 15, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HoskinsRookie - 30Сезона 96, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DoceRookie - 97Сезона 96, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurice Van Den HogenRookie - 55Сезона 96, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian LisciAmateur - 71Сезона 96, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith WhittakerPro - 6Сезона 96, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliAmateur - 18Сезона 96, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel GuzmánAmateur - 47Сезона 96, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carson ClevengerAmateur - 72Сезона 96, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fausto FurioRookie - 51Сезона 96, Трка 15, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 56Сезона 96, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério De AmorimAmateur - 19Сезона 96, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viviane PokowicksPro - 24Сезона 96, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárPro - 4Сезона 96, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonRetiredСезона 96, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cricchio CorniaRetiredСезона 96, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: