Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Portimao (Направи најбрзи круг во групата во Portimao круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 64.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Viktor KocsiAmateur - 16Сезона 85, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan NikolicRookie - 98Сезона 85, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán VinczeRetiredСезона 85, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRetiredСезона 85, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 85, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando VidaRookie - 133Сезона 85, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Addy van der StamRookie - 54Сезона 85, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 13, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 42Сезона 85, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BeversRookie - 105Сезона 85, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars BērtiņšAmateur - 8Сезона 85, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 85, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 85, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 85, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 85, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 57Сезона 85, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 85, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 85, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea LongobardiRookie - 33Сезона 85, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TagerRookie - 55Сезона 85, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 85, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiEliteСезона 85, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 85, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GagoRetiredСезона 85, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 85, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhiy CherkasovAmateur - 76Сезона 85, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RosettiRetiredСезона 85, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will KanewskeRetiredСезона 85, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 55Сезона 85, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric ReynenRetiredСезона 85, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 85, Трка 13, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRetiredСезона 85, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 85, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergo SzendiAmateur - 51Сезона 85, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny MorenoAmateur - 24Сезона 85, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 16Сезона 85, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 2Сезона 85, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 85, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 68Сезона 85, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 45Сезона 85, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MaricRookie - 68Сезона 85, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 85, Трка 13, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 85, Трка 13, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel TornPro - 14Сезона 85, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 85, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 85, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 85, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 85, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valnyris TejetPro - 3Сезона 85, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 52Сезона 85, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 85, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 39Сезона 85, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GeiserAmateur - 21Сезона 85, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 85, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RobledoAmateur - 55Сезона 85, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisAmateur - 20Сезона 85, Трка 13, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasAmateur - 21Сезона 85, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 85, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JaureguiRookie - 42Сезона 85, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: