Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Kaunas (Победа на една трка во Kaunas)
(Раритетна придобивка: 1 од 74.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jeroen MichielAmateur - 30Сезона 89, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton HolmerAmateur - 35Сезона 89, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pires CardosoAmateur - 30Сезона 89, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczAmateur - 35Сезона 89, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisAmateur - 45Сезона 89, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron HughesAmateur - 20Сезона 89, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 21Сезона 89, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoPro - 1Сезона 89, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoAmateur - 60Сезона 89, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterPro - 22Сезона 89, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianAmateur - 65Сезона 89, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanPro - 8Сезона 89, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezRetiredСезона 89, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRookie - 118Сезона 89, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersMaster - 2Сезона 89, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 61Сезона 89, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikAmateur - 80Сезона 89, Трка 9, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioAmateur - 31Сезона 89, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makis KatsoulasPro - 23Сезона 89, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanPro - 6Сезона 89, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SancasAmateur - 60Сезона 89, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 23Сезона 89, Трка 9, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen BellAmateur - 36Сезона 89, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StankovicRetiredСезона 89, Трка 9, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob QueAmateur - 70Сезона 89, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaPro - 21Сезона 89, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco OxterPro - 5Сезона 89, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro MunhozRetiredСезона 89, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevAmateur - 20Сезона 89, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszPro - 8Сезона 89, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 12Сезона 89, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannPro - 25Сезона 89, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 89, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikifor PetrovAmateur - 50Сезона 89, Трка 9, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar ValkarevAmateur - 51Сезона 89, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro AloiseAmateur - 20Сезона 89, Трка 9, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VarinisPro - 14Сезона 89, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor KamennovPro - 11Сезона 89, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaRetiredСезона 89, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannonePro - 14Сезона 89, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaRookie - 76Сезона 89, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 52Сезона 89, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BõkovAmateur - 20Сезона 89, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 11Сезона 89, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoPro - 6Сезона 89, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 4Сезона 89, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóAmateur - 62Сезона 89, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraAmateur - 59Сезона 89, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 89, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniPro - 3Сезона 89, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BergenthalAmateur - 50Сезона 89, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 89, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamma SoutheeAmateur - 80Сезона 89, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Rasmus RänkAmateur - 14Сезона 89, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniPro - 17Сезона 89, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba WolnyRetiredСезона 89, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BragaAmateur - 19Сезона 89, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo VarelaAmateur - 48Сезона 89, Трка 9, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 39Сезона 89, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenRetiredСезона 89, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ZourzouAmateur - 52Сезона 89, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LeckliterRookie - 10Сезона 89, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CezarAmateur - 70Сезона 89, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João SantosRetiredСезона 89, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 41Сезона 89, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KilyenRookie - 3Сезона 89, Трка 9, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunoslav ŠtajnerovićAmateur - 17Сезона 89, Трка 9, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraAmateur - 46Сезона 89, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond MunnochAmateur - 38Сезона 89, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles RitiereAmateur - 53Сезона 89, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloRookie - 31Сезона 89, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kendall MulvanyAmateur - 18Сезона 89, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallPro - 7Сезона 89, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry SmithRetiredСезона 89, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 65Сезона 89, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezRookie - 105Сезона 89, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slobodan BulicAmateur - 35Сезона 89, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretMaster - 5Сезона 89, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeAmateur - 19Сезона 89, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthAmateur - 53Сезона 89, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janio MontesRookie - 28Сезона 89, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BaiaRookie - 70Сезона 89, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresAmateur - 24Сезона 89, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano BorgesRookie - 81Сезона 89, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 5Сезона 89, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 134Сезона 89, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yosif PetkovAmateur - 55Сезона 89, Трка 9, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto PettaRetiredСезона 89, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 8Сезона 89, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro KohnPro - 21Сезона 89, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel Tufft-LeachAmateur - 56Сезона 89, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BlombergAmateur - 73Сезона 89, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VargasAmateur - 36Сезона 89, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KavanaghAmateur - 40Сезона 89, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRookie - 9Сезона 89, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew ToothAmateur - 45Сезона 89, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinRookie - 133Сезона 89, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiMaster - 2Сезона 89, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EdwardsRookie - 41Сезона 89, Трка 9, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsPro - 2Сезона 89, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: