Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Kaunas (Старт на една трка во Kaunas од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gus ZuritaAmateur - 65Сезона 95, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew SmithAmateur - 15Сезона 95, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczPro - 9Сезона 95, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydAmateur - 10Сезона 95, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DavisPro - 8Сезона 95, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpad IoanAmateur - 72Сезона 95, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FortesRookie - 82Сезона 95, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssPro - 4Сезона 95, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko VirtanenRookie - 29Сезона 95, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 7Сезона 95, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoPro - 11Сезона 95, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 55Сезона 95, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ReedAmateur - 39Сезона 95, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GouveiaRookie - 26Сезона 95, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo JungesAmateur - 40Сезона 95, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim PapasAmateur - 45Сезона 95, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert EnrightAmateur - 58Сезона 95, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacAmateur - 6Сезона 95, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witek DzidPro - 10Сезона 95, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 42Сезона 95, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovAmateur - 76Сезона 95, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinAmateur - 56Сезона 95, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroPro - 9Сезона 95, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ParszutoPro - 10Сезона 95, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian VillarRetiredСезона 95, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresAmateur - 73Сезона 95, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav KusAmateur - 36Сезона 95, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shatanik BhowmickAmateur - 49Сезона 95, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dezső BodorRookie - 135Сезона 95, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dido IvanovAmateur - 67Сезона 95, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe DonnaesRookie - 64Сезона 95, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaMaster - 5Сезона 95, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 4Сезона 95, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 80Сезона 95, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nesa JancicRetiredСезона 95, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WoodhousePro - 19Сезона 95, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo MassRookie - 28Сезона 95, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GabarainAmateur - 51Сезона 95, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 76Сезона 95, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad TomaszewskiAmateur - 25Сезона 95, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen ProykovRookie - 113Сезона 95, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas FelnerisRetiredСезона 95, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emir JusicPro - 5Сезона 95, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatEliteСезона 95, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinEliteСезона 95, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisAmateur - 20Сезона 95, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 38Сезона 95, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 16Сезона 95, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernd SeidnerAmateur - 55Сезона 95, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HunyadiAmateur - 47Сезона 95, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi MajstrovicRetiredСезона 95, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco De BortoliPro - 16Сезона 95, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 95, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezAmateur - 63Сезона 95, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasPro - 13Сезона 95, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichAmateur - 10Сезона 95, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario ComettoRookie - 13Сезона 95, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GeogievRookie - 11Сезона 95, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KopácsiAmateur - 78Сезона 95, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezMaster - 1Сезона 95, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José GomesRookie - 97Сезона 95, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MartinezPro - 23Сезона 95, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikPro - 19Сезона 95, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteAmateur - 32Сезона 95, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 95, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seid ProsicAmateur - 38Сезона 95, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celtas De VigoRetiredСезона 95, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloAmateur - 50Сезона 95, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 63Сезона 95, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BehdezAmateur - 26Сезона 95, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip RadfordRetiredСезона 95, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 95, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio CovacciRookie - 46Сезона 95, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gersen MoreiraPro - 19Сезона 95, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 1Сезона 95, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyMaster - 1Сезона 95, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AretusiniPro - 5Сезона 95, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 15Сезона 95, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo RoccaRookie - 114Сезона 95, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FreireAmateur - 24Сезона 95, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria Milagros TecheraPro - 11Сезона 95, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiPro - 14Сезона 95, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RiberaRetiredСезона 95, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban Maximiliano LuraschiRookie - 45Сезона 95, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 7Сезона 95, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvestre FonsecaAmateur - 11Сезона 95, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny MliekoRookie - 93Сезона 95, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PellizzonAmateur - 70Сезона 95, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petja KolmonenAmateur - 33Сезона 95, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestPro - 3Сезона 95, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkAmateur - 16Сезона 95, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisPro - 11Сезона 95, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerrazAmateur - 75Сезона 95, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey NovaisPro - 21Сезона 95, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan BorroAmateur - 77Сезона 95, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florinache BlackAmateur - 21Сезона 95, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton RosasAmateur - 50Сезона 95, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenAmateur - 8Сезона 95, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoAmateur - 26Сезона 95, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiPro - 19Сезона 95, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница: