Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Amateur (Извози најбрз круг на трка во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 32.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 134 135 136 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 88, Трка 3, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irmantas UrbonasAmateur - 41Сезона 88, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfeu SantannaAmateur - 23Сезона 88, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 88, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 88, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 88, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brenda IraolaAmateur - 16Сезона 88, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 42Сезона 88, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 10Сезона 88, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca DavisAmateur - 69Сезона 88, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilfried DentzAmateur - 55Сезона 88, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 88, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 88, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 88, Трка 1, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MosonyiAmateur - 77Сезона 87, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiAmateur - 11Сезона 87, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 87, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 87, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeyAmateur - 21Сезона 87, Трка 15, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchultzAmateur - 29Сезона 87, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 87, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol UlrychAmateur - 4Сезона 87, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 87, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quintus VanghaeleAmateur - 52Сезона 87, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansPro - 24Сезона 87, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 87, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernán BonavotaAmateur - 68Сезона 87, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 87, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappPro - 7Сезона 87, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann RafPro - 7Сезона 87, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 87, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 87, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 17Сезона 87, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 87, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul AngeliPro - 25Сезона 87, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ArdeleanPro - 4Сезона 87, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaAmateur - 17Сезона 87, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hokshing HoPro - 21Сезона 87, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Di SerafinoAmateur - 67Сезона 87, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 87, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson DiuAmateur - 80Сезона 87, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 87, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 87, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius RutkauskasAmateur - 56Сезона 87, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 87, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas VerseckasAmateur - 30Сезона 87, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech BekierzAmateur - 68Сезона 87, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schumacher CardosoAmateur - 36Сезона 87, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 87, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BasiakAmateur - 4Сезона 87, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 87, Трка 3, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide GallianiAmateur - 29Сезона 87, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ValdecantosPro - 16Сезона 87, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongAmateur - 24Сезона 87, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 87, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian CardosoRetiredСезона 87, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 87, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 87, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael SoaresAmateur - 38Сезона 87, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonPro - 15Сезона 87, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 87, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 87, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej LebedevPro - 14Сезона 87, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BernauAmateur - 5Сезона 87, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AndriolliAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 22Сезона 87, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil JonesAmateur - 72Сезона 87, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre BissiriexPro - 4Сезона 86, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GonçalvesAmateur - 48Сезона 86, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaAmateur - 65Сезона 86, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 86, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiPro - 25Сезона 86, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 86, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain KacAmateur - 30Сезона 86, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 120Сезона 86, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralRetiredСезона 86, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OlivettiAmateur - 64Сезона 86, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FerrariAmateur - 46Сезона 86, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 86, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 86, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksym RubtsovAmateur - 76Сезона 86, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 86, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 134 135 136 » Брзо оди на страница: