Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Kaunas (Направи најбрзи круг во групата во Kaunas круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 74.79 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoRookie - 29Сезона 86, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skeeter MurphyRookie - 47Сезона 86, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 86, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Marie MartinAmateur - 42Сезона 86, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VelosoAmateur - 40Сезона 86, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei DarocziRookie - 45Сезона 86, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 86, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 86, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad KapustaRetiredСезона 86, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichAmateur - 74Сезона 86, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 4Сезона 86, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzAmateur - 19Сезона 86, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GarciaAmateur - 33Сезона 86, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MayoraRookie - 143Сезона 86, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff MarksAmateur - 41Сезона 86, Трка 5, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 86, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliAmateur - 22Сезона 86, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stewart JamesAmateur - 40Сезона 86, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máximo DolzPro - 16Сезона 86, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel MikšátkoRookie - 87Сезона 86, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris BergsRookie - 129Сезона 86, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 125Сезона 86, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert NijelAmateur - 55Сезона 86, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Sánchez ChiappeAmateur - 48Сезона 86, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasys SimanauskasAmateur - 44Сезона 86, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcela CruzRetiredСезона 86, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho CostaRookie - 21Сезона 86, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroAmateur - 63Сезона 86, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse ErdmannRookie - 103Сезона 86, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley DiasRookie - 15Сезона 86, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin JamesAmateur - 36Сезона 86, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GabarainRookie - 76Сезона 86, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MichelinRetiredСезона 86, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 86, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 86, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigory VasilevRetiredСезона 86, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 134Сезона 86, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony MayoraRookie - 22Сезона 86, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique Tavares RochaAmateur - 19Сезона 86, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliPro - 12Сезона 86, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert JežRetiredСезона 86, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 86, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 46Сезона 86, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ReznicekRookie - 62Сезона 86, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseRookie - 36Сезона 86, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 86, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Groubik TartampionRetiredСезона 86, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRookie - 21Сезона 86, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 1Сезона 86, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoon Seong HanAmateur - 48Сезона 86, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PolákRetiredСезона 86, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 86, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LópezRetiredСезона 86, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart EllawayRookie - 21Сезона 86, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erminio OttonePro - 3Сезона 86, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Alonso Mesa BejaranoRetiredСезона 86, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel LimaAmateur - 67Сезона 86, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosPro - 12Сезона 86, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacques VilleneuveAmateur - 67Сезона 86, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 47Сезона 86, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik FettmanRookie - 78Сезона 86, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FernandezAmateur - 7Сезона 86, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias HeuchertPro - 10Сезона 86, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 86, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warwick TaylorAmateur - 57Сезона 86, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wijus BaltramaitisPro - 20Сезона 86, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián PetrucciRookie - 50Сезона 86, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 40Сезона 86, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NaRetiredСезона 86, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TonchevRetiredСезона 86, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 106Сезона 86, Трка 5, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 86, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 86, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 86, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 86, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo MayoraRetiredСезона 86, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 57 58 59 » Брзо оди на страница: