Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Austin (Победа на една трка во Austin)
(Раритетна придобивка: 1 од 73.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 3, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraAmateur - 24Сезона 86, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis CastroAmateur - 32Сезона 86, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert GibsonRookie - 20Сезона 86, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MullerAmateur - 56Сезона 86, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schorsch WalterAmateur - 29Сезона 86, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 86, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 26Сезона 86, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PedroRetiredСезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian Kovacs-PatakiAmateur - 33Сезона 86, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 86, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kispataki CsabaRetiredСезона 86, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo OliveiraPro - 21Сезона 86, Трка 3, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre BöcskeiRookie - 85Сезона 86, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal StephanRetiredСезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius RutkauskasAmateur - 56Сезона 86, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rony RomeroAmateur - 53Сезона 86, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 86, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 86, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 86, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilanovicRookie - 38Сезона 86, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaio AndradeRookie - 7Сезона 86, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan WaringRetiredСезона 86, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoRookie - 140Сезона 86, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmar Correa De PauloRookie - 45Сезона 86, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DusRookie - 56Сезона 86, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MüllerAmateur - 75Сезона 86, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GuidettiPro - 13Сезона 86, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 24Сезона 86, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlin PopovPro - 6Сезона 86, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourPro - 7Сезона 86, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad PavicRetiredСезона 86, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaRookie - 44Сезона 86, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos PintérRookie - 125Сезона 86, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 86, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 37Сезона 86, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 86, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert HorváthRookie - 8Сезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 86, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MorenoAmateur - 79Сезона 86, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 86, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 86, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 86, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyPro - 25Сезона 86, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre RamosAmateur - 24Сезона 86, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven SchillingRookie - 107Сезона 86, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 86, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 3Сезона 86, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony LambAmateur - 64Сезона 86, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregor SaluveerRetiredСезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 10Сезона 86, Трка 3, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 86, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MulhollandAmateur - 44Сезона 86, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben GladwynAmateur - 65Сезона 86, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele GuazzarriAmateur - 49Сезона 86, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 30Сезона 86, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CaldarellaAmateur - 77Сезона 86, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakAmateur - 24Сезона 86, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 86, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughAmateur - 77Сезона 86, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: