Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Austin (Старт на една трка во Austin од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 77.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Craig TemplemanMaster - 4Сезона 84, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard GarczykRookie - 21Сезона 84, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 84, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakRookie - 80Сезона 84, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil LiszkaRetiredСезона 84, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 84, Трка 7, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 84, Трка 7, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 9Сезона 84, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonAmateur - 12Сезона 84, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkAmateur - 67Сезона 84, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech PolakRookie - 123Сезона 84, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 54Сезона 84, Трка 7, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 21Сезона 84, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 84, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MiguezRookie - 90Сезона 84, Трка 7, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 51Сезона 84, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaAmateur - 14Сезона 84, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad WrobelPro - 25Сезона 84, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 7, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 84, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRookie - 87Сезона 84, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CerbaroPro - 4Сезона 84, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 4Сезона 84, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hualter MartucheliAmateur - 17Сезона 84, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 46Сезона 84, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 84, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgePro - 14Сезона 84, Трка 7, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KaloshinAmateur - 56Сезона 84, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe DonnaesRookie - 99Сезона 84, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz MikolajczakRetiredСезона 84, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 21Сезона 84, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniAmateur - 48Сезона 84, Трка 7, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VascoRookie - 75Сезона 84, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 36Сезона 84, Трка 7, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 7, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr OuředníkRookie - 85Сезона 84, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KohoutekRookie - 122Сезона 84, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevAmateur - 8Сезона 84, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberAmateur - 14Сезона 84, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 15Сезона 84, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaPro - 16Сезона 84, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can KaralıPro - 7Сезона 84, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 61Сезона 84, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosAmateur - 20Сезона 84, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin WarrenAmateur - 12Сезона 84, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichAmateur - 41Сезона 84, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 49Сезона 84, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 46Сезона 84, Трка 7, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaRookie - 66Сезона 84, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 84, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 84, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 18Сезона 84, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 84, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János PandurRookie - 124Сезона 84, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolleggioniMaster - 4Сезона 84, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 7, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio DiazRookie - 113Сезона 84, Трка 7, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik KoósRookie - 131Сезона 84, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresAmateur - 15Сезона 84, Трка 7, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark StewartAmateur - 44Сезона 84, Трка 7, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 84, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk KaczorPro - 16Сезона 84, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AndersonPro - 10Сезона 84, Трка 7, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasPro - 4Сезона 84, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bas BouwensAmateur - 78Сезона 84, Трка 7, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenPro - 2Сезона 84, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo LoponiRookie - 150Сезона 84, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 7Сезона 84, Трка 7, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietPro - 24Сезона 84, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 45Сезона 84, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliAmateur - 66Сезона 84, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 7, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 16Сезона 84, Трка 7, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 15Сезона 84, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Montilla BelandriaAmateur - 70Сезона 84, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: