Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Austin (Направи најбрзи круг во групата во Austin круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 76.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Valentas RimkusRookie - 136Сезона 82, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 20Сезона 82, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek WisniewskiRookie - 152Сезона 82, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando HenriqueRetiredСезона 82, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yaakov GeorgeRookie - 69Сезона 82, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola Di BeriRookie - 77Сезона 82, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 150Сезона 82, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector RomeroRookie - 120Сезона 82, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry QuinteroRookie - 58Сезона 82, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rugare ChiroveRookie - 148Сезона 82, Трка 6, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekRookie - 10Сезона 82, Трка 6, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiRookie - 55Сезона 82, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MarquesRookie - 133Сезона 82, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiAmateur - 51Сезона 82, Трка 6, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey VladimirovRookie - 157Сезона 82, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PelucchiRookie - 2Сезона 82, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoRookie - 154Сезона 82, Трка 6, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffAmateur - 55Сезона 82, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CaldarellaRookie - 108Сезона 82, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CaballeroRookie - 65Сезона 82, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithPro - 3Сезона 82, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaziel A. PlumeroRookie - 67Сезона 82, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaRookie - 18Сезона 82, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 156Сезона 82, Трка 6, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 82, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre HollósAmateur - 33Сезона 82, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scot MaximusRookie - 132Сезона 82, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezRookie - 121Сезона 82, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Izabela CardosoRookie - 155Сезона 82, Трка 6, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaAmateur - 40Сезона 82, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LascasasRookie - 158Сезона 82, Трка 6, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliRookie - 129Сезона 82, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel HumphreysRookie - 100Сезона 82, Трка 6, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RivasRookie - 32Сезона 82, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando C. RibeiroRookie - 131Сезона 82, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddRookie - 56Сезона 82, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed SamyRookie - 52Сезона 82, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pulido QuinteroAmateur - 26Сезона 82, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StrakhovRookie - 70Сезона 82, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni MyllynenRookie - 98Сезона 82, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lana BilenRookie - 143Сезона 82, Трка 6, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesRookie - 94Сезона 82, Трка 6, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago DonosoRookie - 33Сезона 82, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajRookie - 86Сезона 82, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoRookie - 23Сезона 82, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HinchliffeRookie - 139Сезона 82, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3EliteСезона 82, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 7Сезона 82, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneRookie - 142Сезона 82, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoRookie - 88Сезона 82, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damián AlmadaAmateur - 52Сезона 82, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeminRookie - 46Сезона 82, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RooRookie - 130Сезона 82, Трка 6, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 103Сезона 82, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur DudkowskiRookie - 35Сезона 82, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micael VinhasPro - 24Сезона 82, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mortiis MayhemRookie - 97Сезона 82, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 79Сезона 82, Трка 6, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRookie - 93Сезона 82, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Telmo GomesRookie - 160Сезона 82, Трка 6, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczRookie - 95Сезона 82, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 82, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaRookie - 17Сезона 82, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benoît GariépyRookie - 147Сезона 82, Трка 6, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicAmateur - 61Сезона 82, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 37Сезона 82, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Devano BoschRetiredСезона 82, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 44Сезона 82, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh CurrieRookie - 96Сезона 82, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CarugattiRookie - 92Сезона 82, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 17Сезона 82, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaAmateur - 31Сезона 82, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraAmateur - 16Сезона 82, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl AlarcónRookie - 72Сезона 82, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián CastillaAmateur - 43Сезона 82, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre NeivaRookie - 140Сезона 82, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxAmateur - 3Сезона 82, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakMaster - 5Сезона 82, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel SlavíčekAmateur - 59Сезона 82, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellAmateur - 15Сезона 82, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiAmateur - 63Сезона 82, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ŽatkovičRookie - 122Сезона 82, Трка 6, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoRookie - 80Сезона 82, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil WojciechowskiAmateur - 48Сезона 82, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen BlomRookie - 75Сезона 82, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortRookie - 135Сезона 82, Трка 6, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarRookie - 101Сезона 82, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioAmateur - 78Сезона 82, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua MollotRookie - 40Сезона 82, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloAmateur - 21Сезона 82, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevPro - 14Сезона 82, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 27Сезона 82, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus JørgensenRookie - 49Сезона 82, Трка 6, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekAmateur - 75Сезона 82, Трка 6, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni CortiRookie - 8Сезона 82, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro HernandezAmateur - 66Сезона 82, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KamarásRookie - 38Сезона 82, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaRookie - 71Сезона 82, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián VelickýRookie - 25Сезона 82, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VaitiekunasRookie - 110Сезона 82, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: