Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Slovakiaring (Победа на една трка во Slovakiaring)
(Раритетна придобивка: 1 од 92.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 55 56 57 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vladimir Islentiev2Master - 4Сезона 97, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yevhenii TymchenkoPro - 11Сезона 97, Трка 4, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka HäyhäPro - 5Сезона 97, Трка 4, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard AizlewoodPro - 9Сезона 97, Трка 4, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RayAmateur - 13Сезона 97, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile George DanielAmateur - 22Сезона 97, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 3Сезона 97, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan ReedAmateur - 14Сезона 97, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseAmateur - 73Сезона 97, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MenzeAmateur - 61Сезона 97, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerAmateur - 20Сезона 97, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyAmateur - 25Сезона 97, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasAmateur - 42Сезона 97, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve TulloAmateur - 30Сезона 97, Трка 4, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersPro - 6Сезона 97, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vesa JääskeläinenAmateur - 77Сезона 97, Трка 4, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurentiu Mihai ChiforAmateur - 73Сезона 97, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 28Сезона 97, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SousaAmateur - 21Сезона 97, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicPro - 25Сезона 97, Трка 4, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 3Сезона 97, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan PavlasAmateur - 22Сезона 97, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TackaberryAmateur - 80Сезона 97, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yancho StoychevPro - 25Сезона 97, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranAmateur - 14Сезона 97, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keri LovellAmateur - 27Сезона 97, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusRetiredСезона 97, Трка 4, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanPro - 6Сезона 97, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdameAmateur - 23Сезона 97, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat CotePro - 22Сезона 97, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SantilliPro - 5Сезона 97, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim PapasAmateur - 44Сезона 97, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SzczurekPro - 20Сезона 97, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitPro - 23Сезона 97, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BoutinPro - 16Сезона 97, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela HankováAmateur - 11Сезона 97, Трка 4, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninPro - 5Сезона 97, Трка 4, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian CozzoAmateur - 20Сезона 97, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroRookie - 29Сезона 97, Трка 4, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boban VukcevicAmateur - 5Сезона 97, Трка 4, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak ÇelikAmateur - 13Сезона 97, Трка 4, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovAmateur - 30Сезона 97, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GuerraAmateur - 80Сезона 97, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James LargentAmateur - 72Сезона 97, Трка 4, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoMaster - 5Сезона 97, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanAmateur - 24Сезона 97, Трка 4, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresAmateur - 56Сезона 97, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorPro - 3Сезона 97, Трка 4, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosPro - 20Сезона 97, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 13Сезона 97, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 15Сезона 97, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 49Сезона 97, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno NabaisAmateur - 58Сезона 97, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radik SlothRookie - 79Сезона 97, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 6Сезона 97, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 97, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen ProykovAmateur - 59Сезона 97, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinMaster - 4Сезона 97, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AntónioAmateur - 13Сезона 97, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros FoufoutosPro - 4Сезона 97, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeRookie - 104Сезона 97, Трка 4, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo PalleiroAmateur - 30Сезона 97, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef HnátRookie - 50Сезона 97, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesPro - 3Сезона 97, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás CsikósAmateur - 64Сезона 97, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 31Сезона 97, Трка 4, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola AndrićPro - 21Сезона 97, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PatocchiAmateur - 9Сезона 97, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aliprando SiraghiAmateur - 28Сезона 97, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 11Сезона 97, Трка 4, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaMaster - 1Сезона 97, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaAmateur - 37Сезона 97, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MangoniAmateur - 58Сезона 97, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PérezPro - 2Сезона 97, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 29Сезона 97, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentMaster - 5Сезона 97, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olavo Henrique MousquerRookie - 4Сезона 97, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastian EverdingRetiredСезона 97, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkePro - 2Сезона 97, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CamposRookie - 87Сезона 97, Трка 4, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam BerrisfordAmateur - 6Сезона 97, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt BorosAmateur - 14Сезона 97, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 97, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro VolpeRookie - 45Сезона 97, Трка 4, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesAmateur - 69Сезона 97, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 9Сезона 97, Трка 4, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin CardinaliAmateur - 24Сезона 97, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon Alberto Galvez LizarragaAmateur - 53Сезона 97, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea DoniAmateur - 16Сезона 97, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 66Сезона 97, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff NaylorAmateur - 12Сезона 97, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Italo PortinhoAmateur - 33Сезона 97, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 25Сезона 97, Трка 4, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarno Van AudenhovenAmateur - 17Сезона 97, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas KälinAmateur - 46Сезона 97, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaAmateur - 34Сезона 97, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian RavazzaAmateur - 63Сезона 97, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueAmateur - 56Сезона 97, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil TiptonAmateur - 44Сезона 97, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LattaAmateur - 36Сезона 97, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 55 56 57 » Брзо оди на страница: