Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Slovakiaring (Старт на една трка во Slovakiaring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 91.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansPro - 6Сезона 80, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezPro - 17Сезона 80, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuPro - 1Сезона 80, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka HäyhäRetiredСезона 80, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerRookie - 42Сезона 80, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerRetiredСезона 80, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 65Сезона 80, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanny GalanRetiredСезона 80, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BostwickRookie - 11Сезона 80, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodRookie - 105Сезона 80, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 80, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cioponea ViorelPro - 5Сезона 80, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CostaAmateur - 30Сезона 80, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech RaczynskiRookie - 30Сезона 80, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubos KasickyAmateur - 19Сезона 80, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistAmateur - 34Сезона 80, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun StainbankAmateur - 22Сезона 80, Трка 5, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malc GossRetiredСезона 80, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellPro - 8Сезона 80, Трка 5, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 108Сезона 80, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 16Сезона 80, Трка 5, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim BeshlyagaRetiredСезона 80, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 34Сезона 80, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 15Сезона 80, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovRookie - 28Сезона 80, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vít KuncPro - 15Сезона 80, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio La RottaRetiredСезона 80, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír RepčákAmateur - 52Сезона 80, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dóró GáborAmateur - 26Сезона 80, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáAmateur - 78Сезона 80, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 80, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 25Сезона 80, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 80, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy TaranenkoRetiredСезона 80, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakPro - 15Сезона 80, Трка 5, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GomesRetiredСезона 80, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KontraAmateur - 8Сезона 80, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán VitayRetiredСезона 80, Трка 5, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas BalseviciusPro - 10Сезона 80, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusPro - 18Сезона 80, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ocean BachRetiredСезона 80, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcPro - 9Сезона 80, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel DoubekRookie - 9Сезона 80, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 20Сезона 80, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 6Сезона 80, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno LandellRetiredСезона 80, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan RodriguezRetiredСезона 80, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniRookie - 101Сезона 80, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocPro - 13Сезона 80, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 80, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiAmateur - 80Сезона 80, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 16Сезона 80, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan MosqueraAmateur - 35Сезона 80, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 74Сезона 80, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelPro - 6Сезона 80, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluRookie - 83Сезона 80, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasAmateur - 21Сезона 80, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt StewartAmateur - 2Сезона 80, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 35Сезона 80, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerMaster - 5Сезона 80, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine CanonneRetiredСезона 80, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gentian TareRetiredСезона 80, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo LonoceRetiredСезона 80, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantRetiredСезона 80, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoRookie - 140Сезона 80, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PerosiRookie - 133Сезона 80, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevAmateur - 48Сезона 80, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István LovasRookie - 81Сезона 80, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 80, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 5Сезона 80, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor RefyRookie - 94Сезона 80, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aliprando SiraghiRetiredСезона 80, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 24Сезона 80, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampPro - 8Сезона 80, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent HorneRetiredСезона 80, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RodriguezAmateur - 13Сезона 80, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicRookie - 119Сезона 80, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel Thomaz SilvaAmateur - 2Сезона 80, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezAmateur - 56Сезона 80, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magnus SvenssonRookie - 40Сезона 80, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 2Сезона 80, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićRookie - 69Сезона 80, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentMaster - 3Сезона 80, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 80, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 37Сезона 80, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 15Сезона 80, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peco MinoskiRookie - 22Сезона 80, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom GriessmannAmateur - 28Сезона 80, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MiolaAmateur - 71Сезона 80, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías MenoniRetiredСезона 80, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 25Сезона 80, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiAmateur - 52Сезона 80, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André LerouxRookie - 15Сезона 80, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson SousaRetiredСезона 80, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 18Сезона 80, Трка 5, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos KekeshsRetiredСезона 80, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence VargaRookie - 68Сезона 80, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonAmateur - 26Сезона 80, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blake KinkennonRetiredСезона 80, Трка 5, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector ChamateAmateur - 36Сезона 80, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: