Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Slovakiaring (Направи најбрзи круг во групата во Slovakiaring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 87.14 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 48 49 50 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 85, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 85, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vera TückingRetiredСезона 85, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John AllenRookie - 139Сезона 85, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry HutchinsonRookie - 112Сезона 85, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco OxterAmateur - 6Сезона 85, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-pierre GuillouRookie - 69Сезона 85, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 85, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás ApáthiAmateur - 63Сезона 85, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkPro - 23Сезона 85, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PeredaRookie - 148Сезона 85, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 85, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloAmateur - 57Сезона 85, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 85, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 37Сезона 85, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PriceRetiredСезона 85, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al CararaistAmateur - 9Сезона 85, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui DuarteRookie - 78Сезона 85, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánRookie - 126Сезона 85, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan StriberRookie - 118Сезона 85, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourens WurzRetiredСезона 85, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinAmateur - 4Сезона 85, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SeppamRetiredСезона 85, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 85, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 85, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SilvaRetiredСезона 85, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 85, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 85, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao RodriguesAmateur - 72Сезона 85, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 85, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauAmateur - 71Сезона 85, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan BarreraAmateur - 75Сезона 85, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentine JenkinsRetiredСезона 85, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 85, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will KanewskeRetiredСезона 85, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 85, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre JasinskiAmateur - 70Сезона 85, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BargielaAmateur - 61Сезона 85, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 57Сезона 85, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsPro - 10Сезона 85, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhillisRetiredСезона 85, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 77Сезона 85, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas KaranaviciusAmateur - 16Сезона 85, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 85, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas TrainaviciusRookie - 61Сезона 85, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 85, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 85, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor KissRookie - 58Сезона 85, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian Kovacs-PatakiAmateur - 33Сезона 85, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 13Сезона 85, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevRookie - 80Сезона 85, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 51Сезона 85, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 85, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 85, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 67Сезона 85, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksMaster - 1Сезона 85, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 85, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz HerbuśRetiredСезона 85, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keviŋ Pambrun SimeteRetiredСезона 85, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 85, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniAmateur - 25Сезона 85, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 85, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EdwardsRookie - 41Сезона 85, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus ButenkaRetiredСезона 85, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRookie - 132Сезона 85, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan HormigonPro - 5Сезона 85, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 85, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 85, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 48 49 50 » Брзо оди на страница: