Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Serres (Победа на една трка во Serres)
(Раритетна придобивка: 1 од 82.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mark WebsterAmateur - 40Сезона 84, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 84, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 9Сезона 84, Трка 12, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 84, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GrigorePro - 19Сезона 84, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasPro - 14Сезона 84, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał FaraśPro - 18Сезона 84, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 84, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 84, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 84, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko StojčevPro - 20Сезона 84, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkAmateur - 67Сезона 84, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 64Сезона 84, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemairePro - 3Сезона 84, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 84, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano PretoRookie - 36Сезона 84, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alger GonzálezRookie - 73Сезона 84, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiMaster - 4Сезона 84, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoAmateur - 53Сезона 84, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxMaster - 3Сезона 84, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 84, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc ConnollyAmateur - 73Сезона 84, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 42Сезона 84, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WisAmateur - 18Сезона 84, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarkiewiczAmateur - 1Сезона 84, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 84, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DomaszewskiAmateur - 22Сезона 84, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrPro - 7Сезона 84, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SnyderAmateur - 67Сезона 84, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ScafuroAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan MaltesicsPro - 23Сезона 84, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 12Сезона 84, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysAmateur - 53Сезона 84, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thoma PaliAmateur - 45Сезона 84, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonAmateur - 66Сезона 84, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaPro - 10Сезона 84, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 19Сезона 84, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławomir DudzinskiAmateur - 34Сезона 84, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 1Сезона 84, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyAmateur - 68Сезона 84, Трка 12, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GarciaPro - 8Сезона 84, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 6Сезона 84, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew RitchieAmateur - 19Сезона 84, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresPro - 3Сезона 84, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan-Lucas LuscalovAmateur - 23Сезона 84, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 84, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 84, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Strolis ValdasPro - 24Сезона 84, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 36Сезона 84, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petko DonevAmateur - 29Сезона 84, Трка 12, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian DietzAmateur - 58Сезона 84, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaPro - 2Сезона 84, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj SchwartzAmateur - 46Сезона 84, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 3Сезона 84, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezPro - 5Сезона 84, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerAmateur - 59Сезона 84, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadAmateur - 34Сезона 84, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 63Сезона 84, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 84, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 84, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 68Сезона 84, Трка 12, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 80Сезона 84, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KovácsiPro - 25Сезона 84, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikPro - 18Сезона 84, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 23Сезона 84, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 77Сезона 84, Трка 12, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 2Сезона 84, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 84, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiPro - 20Сезона 84, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 5Сезона 84, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara JaskoAmateur - 67Сезона 84, Трка 12, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresPro - 17Сезона 84, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Ismael AlexandrePro - 16Сезона 84, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianPro - 19Сезона 84, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca OlivettoAmateur - 1Сезона 84, Трка 12, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BarathAmateur - 30Сезона 84, Трка 12, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca OrtiseiAmateur - 51Сезона 84, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesAmateur - 40Сезона 84, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: