Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Serres (Старт на една трка во Serres од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juan Manuel Martinez SanchezPro - 24Сезона 84, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 23Сезона 84, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CostaPro - 9Сезона 84, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 12, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 11Сезона 84, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 84, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaPro - 12Сезона 84, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard GarczykRookie - 21Сезона 84, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasPro - 14Сезона 84, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert ÇalışkanAmateur - 13Сезона 84, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jed LillyPro - 17Сезона 84, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sofia BackollasRookie - 51Сезона 84, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli ZvaigznitisAmateur - 80Сезона 84, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 64Сезона 84, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasPro - 3Сезона 84, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 84, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 28Сезона 84, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marsel SharipovAmateur - 46Сезона 84, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxMaster - 3Сезона 84, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšAmateur - 13Сезона 84, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkPro - 6Сезона 84, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoAmateur - 63Сезона 84, Трка 12, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakMaster - 1Сезона 84, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 84, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 19Сезона 84, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MartinsRookie - 24Сезона 84, Трка 12, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacPro - 15Сезона 84, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thoma PaliAmateur - 45Сезона 84, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajAmateur - 58Сезона 84, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 21Сезона 84, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskari TörmäRookie - 36Сезона 84, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DrouartAmateur - 71Сезона 84, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 1Сезона 84, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 6Сезона 84, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoPro - 1Сезона 84, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 1Сезона 84, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 84, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenRookie - 98Сезона 84, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 21Сезона 84, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresPro - 3Сезона 84, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ZeleznikPro - 6Сезона 84, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VascoRookie - 75Сезона 84, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 84, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Strolis ValdasPro - 24Сезона 84, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 84, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CorreiaAmateur - 16Сезона 84, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 16Сезона 84, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevPro - 12Сезона 84, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyRookie - 66Сезона 84, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraAmateur - 44Сезона 84, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezPro - 5Сезона 84, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KohoutekRookie - 122Сезона 84, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan WhiteRookie - 29Сезона 84, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 84, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 84, Трка 12, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PerezRookie - 111Сезона 84, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 23Сезона 84, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PreisingPro - 23Сезона 84, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthAmateur - 52Сезона 84, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaPro - 21Сезона 84, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 46Сезона 84, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapRookie - 73Сезона 84, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 84, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ScarcelaPro - 2Сезона 84, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 18Сезона 84, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 14Сезона 84, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezPro - 23Сезона 84, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 118Сезона 84, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 4Сезона 84, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 9Сезона 84, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: