Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Serres (Направи најбрзи круг во групата во Serres круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 81.66 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Luke FrostMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 84, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiAmateur - 2Сезона 84, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiAmateur - 65Сезона 84, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eszter KáliPro - 15Сезона 84, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athos LimaAmateur - 9Сезона 84, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesAmateur - 9Сезона 84, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 84, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal ConosciutoAmateur - 42Сезона 84, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MckueRookie - 122Сезона 84, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui TazzoAmateur - 40Сезона 84, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 47Сезона 84, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek JodkoAmateur - 8Сезона 84, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 84, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 59Сезона 84, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeeAmateur - 38Сезона 84, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato GabrielAmateur - 20Сезона 84, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutendo TharageRookie - 21Сезона 84, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RamalhoAmateur - 6Сезона 84, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoPro - 20Сезона 84, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš KnotekAmateur - 22Сезона 84, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 67Сезона 84, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio VillantiRookie - 49Сезона 84, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt PreiczerAmateur - 65Сезона 84, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanEliteСезона 84, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint GaricsRookie - 64Сезона 84, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 84, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 12Сезона 84, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid BodnárRookie - 139Сезона 84, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PerezAmateur - 5Сезона 84, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius RutkauskasAmateur - 12Сезона 84, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bas BouwensAmateur - 78Сезона 84, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 84, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio HuertasAmateur - 64Сезона 84, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isak Du PlessisAmateur - 61Сезона 84, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeAmateur - 21Сезона 84, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderAmateur - 32Сезона 84, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 19Сезона 84, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat VerdonckRookie - 114Сезона 84, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaPro - 2Сезона 84, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanAmateur - 62Сезона 84, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 84, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel CoelhoRookie - 38Сезона 84, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoAmateur - 11Сезона 84, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasRookie - 2Сезона 84, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenRookie - 98Сезона 84, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonPro - 7Сезона 84, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraPro - 15Сезона 84, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 16Сезона 84, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 40Сезона 84, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick ButlerAmateur - 47Сезона 84, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil KlakAmateur - 27Сезона 84, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryuu HasegawaAmateur - 36Сезона 84, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóAmateur - 46Сезона 84, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 84, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CarreñoAmateur - 73Сезона 84, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciAmateur - 71Сезона 84, Трка 12, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MasseyMaster - 2Сезона 84, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoPro - 8Сезона 84, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevPro - 12Сезона 84, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 111Сезона 84, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeu BolzanMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisRookie - 79Сезона 84, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacPro - 15Сезона 84, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BoscoAmateur - 13Сезона 84, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 74Сезона 84, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc ConnollyAmateur - 73Сезона 84, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki RubergAmateur - 14Сезона 84, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaRookie - 40Сезона 84, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GrigorePro - 19Сезона 84, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scot MaximusAmateur - 80Сезона 84, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchRookie - 51Сезона 84, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoRookie - 85Сезона 84, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicRookie - 108Сезона 84, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaPro - 10Сезона 84, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 43Сезона 84, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 84, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo Antonio CecereRookie - 80Сезона 84, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DevilleAmateur - 64Сезона 84, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasAmateur - 23Сезона 84, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovMaster - 1Сезона 84, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peres Augusto De LimaPro - 8Сезона 84, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 84, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosPro - 1Сезона 84, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: