Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Pro (Извози најбрз круг на трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.66 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Flavio MachadoPro - 20Сезона 85, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 10Сезона 84, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotPro - 7Сезона 84, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 84, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi PasanenPro - 6Сезона 84, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaMaster - 2Сезона 84, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tine JaničPro - 10Сезона 84, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 84, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoAmateur - 59Сезона 84, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 84, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PisaniPro - 2Сезона 84, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 19Сезона 84, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeu BolzanMaster - 5Сезона 84, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakPro - 15Сезона 84, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiMaster - 4Сезона 84, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz GryglickiPro - 7Сезона 84, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 84, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldPro - 19Сезона 84, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaPro - 5Сезона 84, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 2Сезона 84, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdMaster - 1Сезона 84, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme OliveiraMaster - 2Сезона 84, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo Antonio CecereRookie - 80Сезона 84, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 11Сезона 84, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano SeeberPro - 18Сезона 84, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 84, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alfredo HabeggerPro - 24Сезона 84, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrochePro - 21Сезона 84, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálMaster - 4Сезона 84, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 17Сезона 84, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 84, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó SzabolcsPro - 7Сезона 84, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol NawrotAmateur - 25Сезона 84, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina AguileraPro - 12Сезона 84, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 15Сезона 84, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 84, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás SotoAmateur - 78Сезона 84, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersPro - 7Сезона 84, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric PetroniAmateur - 27Сезона 84, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićPro - 18Сезона 84, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottPro - 14Сезона 84, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownMaster - 5Сезона 84, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PalazzoPro - 10Сезона 84, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 37Сезона 84, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else RenePro - 9Сезона 84, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalPro - 7Сезона 84, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PoláčekPro - 24Сезона 84, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DinolfoPro - 17Сезона 84, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdMaster - 1Сезона 84, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıPro - 7Сезона 84, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusPro - 12Сезона 84, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaPro - 16Сезона 83, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 2Сезона 83, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasRookie - 2Сезона 83, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathMaster - 3Сезона 83, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 33Сезона 83, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reece LaundonAmateur - 54Сезона 83, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 83, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 83, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroMaster - 1Сезона 83, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 83, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabPro - 15Сезона 83, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoMaster - 2Сезона 83, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ping HuiPro - 24Сезона 83, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 78Сезона 83, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezRetiredСезона 83, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 19Сезона 83, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy SeveriniPro - 11Сезона 83, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciPro - 23Сезона 83, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 31Сезона 83, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaAmateur - 19Сезона 83, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PallasPro - 7Сезона 83, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan OlssonAmateur - 21Сезона 83, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierPro - 16Сезона 83, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloAmateur - 36Сезона 83, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome GodetAmateur - 27Сезона 83, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingPro - 16Сезона 83, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 2Сезона 83, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dóró GáborAmateur - 26Сезона 83, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HozPro - 2Сезона 83, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KranePro - 3Сезона 83, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozPro - 24Сезона 83, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 83, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyPro - 8Сезона 83, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 22Сезона 83, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosMaster - 3Сезона 83, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymon GarciaPro - 6Сезона 83, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 83, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan CurrieAmateur - 2Сезона 83, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyMaster - 2Сезона 83, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 82, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiAmateur - 49Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezPro - 4Сезона 82, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerPro - 14Сезона 82, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico PereyraPro - 10Сезона 82, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamPro - 18Сезона 82, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница: