Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Rafaela Oval (Победа на една трка во Rafaela Oval)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.43 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 86, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer KallinAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 106Сезона 86, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenMaster - 5Сезона 86, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasRookie - 28Сезона 86, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraRookie - 84Сезона 86, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiAmateur - 56Сезона 86, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganAmateur - 18Сезона 86, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas KaranaviciusAmateur - 16Сезона 86, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz OtworowskiRookie - 128Сезона 86, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 67Сезона 86, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej BarejaAmateur - 62Сезона 86, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge RodríguezAmateur - 70Сезона 86, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo PompeiAmateur - 11Сезона 86, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PedroRetiredСезона 86, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 86, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 86, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 20Сезона 86, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 24Сезона 86, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian Kovacs-PatakiAmateur - 33Сезона 86, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaAmateur - 14Сезона 86, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaRetiredСезона 86, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim PodrezPro - 17Сезона 86, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 86, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola LiguoriRookie - 138Сезона 86, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseRookie - 36Сезона 86, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 86, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WójciakRookie - 124Сезона 86, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 86, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 86, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BuckoRookie - 66Сезона 86, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovPro - 2Сезона 86, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique ChapmanAmateur - 10Сезона 86, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 86, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 86, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel StancuRookie - 12Сезона 86, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovRetiredСезона 86, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo SaccoRookie - 57Сезона 86, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo KawashitaRookie - 63Сезона 86, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ünal AtasoyAmateur - 26Сезона 86, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 86, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe JohnsonAmateur - 68Сезона 86, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris CarbiaRookie - 45Сезона 86, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 86, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 86, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 2, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor SármezeiRookie - 59Сезона 86, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 86, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KuśAmateur - 21Сезона 86, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HamelinRetiredСезона 86, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eligio CelisAmateur - 33Сезона 86, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 5Сезона 86, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály SzékelyRetiredСезона 86, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan WespAmateur - 62Сезона 86, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 18Сезона 86, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Alejandro Di CesareRookie - 112Сезона 86, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 86, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaAmateur - 49Сезона 86, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MorenoAmateur - 79Сезона 86, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethRookie - 2Сезона 86, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: