Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Rafaela Oval (Старт на една трка во Rafaela Oval од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.91 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzesiek JakubiakAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 86, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 86, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiPro - 2Сезона 86, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 11Сезона 86, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo ReyesRetiredСезона 86, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 22Сезона 86, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 86, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MaherAmateur - 54Сезона 86, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BlagerAmateur - 6Сезона 86, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo PompeiAmateur - 11Сезона 86, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio PortugaPro - 17Сезона 86, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovAmateur - 35Сезона 86, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 86, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellAmateur - 59Сезона 86, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 86, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaRetiredСезона 86, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 86, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 86, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianPro - 22Сезона 86, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola LiguoriRookie - 138Сезона 86, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre BöcskeiRookie - 85Сезона 86, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 86, Трка 2, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PodmanickyRetiredСезона 86, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 19Сезона 86, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 86, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zubair AslamRookie - 100Сезона 86, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 86, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor PéntekRetiredСезона 86, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PrietoRookie - 141Сезона 86, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 86, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ButcherAmateur - 68Сезона 86, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek PrecechtelAmateur - 80Сезона 86, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman ThiaraRookie - 9Сезона 86, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo SaccoRookie - 57Сезона 86, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Palomo MeleroRookie - 95Сезона 86, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John VasquezRookie - 53Сезона 86, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swarnendu RayRetiredСезона 86, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 86, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 86, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 86, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DusRookie - 56Сезона 86, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario KawahalaRookie - 7Сезона 86, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian BisRookie - 6Сезона 86, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 86, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 86, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír MlnaříkRookie - 13Сезона 86, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd HettigRetiredСезона 86, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Pro - 22Сезона 86, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovAmateur - 24Сезона 86, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos BogiatzisAmateur - 12Сезона 86, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 86, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelo VitielloPro - 3Сезона 86, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 5Сезона 86, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JakúbekRetiredСезона 86, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourPro - 7Сезона 86, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo DuarteAmateur - 6Сезона 86, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 86, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NevesRookie - 132Сезона 86, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 48Сезона 86, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian NiemoellerAmateur - 64Сезона 86, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Alejandro Di CesareRookie - 112Сезона 86, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LoureiroAmateur - 40Сезона 86, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 86, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 86, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánPro - 9Сезона 86, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 45Сезона 86, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei ChernishyovAmateur - 78Сезона 86, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel GrekovRookie - 123Сезона 86, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffery GerritsenRetiredСезона 86, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantinos SarchanisRookie - 63Сезона 86, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: