Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Rafaela Oval (Направи најбрзи круг во групата во Rafaela Oval круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 97.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 81, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome GodetAmateur - 27Сезона 81, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom DehnhardtAmateur - 69Сезона 81, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 62Сезона 81, Трка 8, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos André Lopes ManfredoAmateur - 5Сезона 81, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy BellRetiredСезона 81, Трка 8, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel MakinAmateur - 66Сезона 81, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRookie - 80Сезона 81, Трка 8, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 81, Трка 8, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OwensAmateur - 47Сезона 81, Трка 8, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max PonomaryovAmateur - 28Сезона 81, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethRookie - 63Сезона 81, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco JansenAmateur - 61Сезона 81, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezAmateur - 71Сезона 81, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 81, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo ReyesAmateur - 57Сезона 81, Трка 8, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 16Сезона 81, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš SkudrzykAmateur - 78Сезона 81, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane TrallPro - 22Сезона 81, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian HanschRetiredСезона 81, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian DreßenRookie - 121Сезона 81, Трка 8, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig WilsonRookie - 86Сезона 81, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BarkasziAmateur - 75Сезона 81, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petko DonevAmateur - 29Сезона 81, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchAmateur - 23Сезона 81, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 10Сезона 81, Трка 8, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáAmateur - 78Сезона 81, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 81, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar MilanoRookie - 114Сезона 81, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn HiepRookie - 51Сезона 81, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 81, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claes BlickRookie - 42Сезона 81, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KisielRetiredСезона 81, Трка 8, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekAmateur - 49Сезона 81, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoRetiredСезона 81, Трка 8, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouAmateur - 16Сезона 81, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid CzepielaPro - 15Сезона 81, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimer SayagoRookie - 45Сезона 81, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoPro - 9Сезона 81, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DraperRetiredСезона 81, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KvantaPro - 13Сезона 81, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaPro - 10Сезона 81, Трка 8, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilona CsenkiAmateur - 56Сезона 81, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HarrisonRookie - 62Сезона 81, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GougarisRookie - 89Сезона 81, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 81, Трка 8, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerRookie - 46Сезона 81, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 81, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 81, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason GullyRetiredСезона 81, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victoria Hernanz AguilarRetiredСезона 81, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko CajkaRookie - 93Сезона 81, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosAmateur - 49Сезона 81, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RomeroRetiredСезона 81, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aitor Claramunt GarcíaRookie - 125Сезона 81, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkPro - 6Сезона 81, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Antonio CiceroRookie - 68Сезона 81, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 81, Трка 8, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekAmateur - 43Сезона 81, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovAmateur - 13Сезона 81, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark BlackwellAmateur - 47Сезона 81, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Alejo Herrero LamuedraAmateur - 67Сезона 81, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxMaster - 3Сезона 81, Трка 8, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ConnellyRookie - 92Сезона 81, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 66Сезона 81, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remus TudosoiuAmateur - 5Сезона 81, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Pasquarelli JuniorRookie - 98Сезона 81, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaPro - 5Сезона 81, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraPro - 15Сезона 81, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 81, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroAmateur - 56Сезона 81, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaRookie - 34Сезона 81, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 81, Трка 8, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian VelosaAmateur - 5Сезона 81, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertAmateur - 65Сезона 81, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew SmithAmateur - 38Сезона 81, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri SvenssonAmateur - 23Сезона 81, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janes BoerAmateur - 35Сезона 81, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BarreiroRookie - 14Сезона 81, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen SchneiderAmateur - 42Сезона 81, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel AstudilloRookie - 107Сезона 81, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiAmateur - 6Сезона 81, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarreraRetiredСезона 81, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 81, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauro CerqueiraAmateur - 17Сезона 81, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo BaldonAmateur - 26Сезона 81, Трка 8, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamPro - 24Сезона 81, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur CarvalhoRetiredСезона 81, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 64Сезона 81, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRetiredСезона 81, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 81, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SalovaaraRetiredСезона 81, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian SłowikRetiredСезона 81, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey RyabovAmateur - 53Сезона 81, Трка 8, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CordobaAmateur - 12Сезона 81, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eszter KáliPro - 15Сезона 81, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madis RummaRetiredСезона 81, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel CaetanoPro - 11Сезона 81, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gildecio BarbozaAmateur - 38Сезона 81, Трка 8, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenPro - 14Сезона 81, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: