Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Sochi (Победа на една трка во Sochi)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterEliteСезона 86, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 86, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerAmateur - 29Сезона 86, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenAmateur - 58Сезона 86, Трка 16, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HorváthRookie - 46Сезона 86, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 2Сезона 86, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 86, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunRookie - 33Сезона 86, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioAmateur - 72Сезона 86, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 27Сезона 86, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 86, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 16Сезона 86, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atila KalamicaRookie - 68Сезона 86, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 86, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 86, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosen GardevRetiredСезона 86, Трка 16, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 86, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robson PachecoAmateur - 55Сезона 86, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 86, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz MazepaAmateur - 25Сезона 86, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 74Сезона 86, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 86, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 86, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovRetiredСезона 86, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 46Сезона 86, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 86, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraAmateur - 36Сезона 86, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierPro - 11Сезона 86, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaRookie - 60Сезона 86, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzabóPro - 16Сезона 86, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielPro - 9Сезона 86, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TatarskiRookie - 92Сезона 86, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 86, Трка 16, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MaireAmateur - 8Сезона 86, Трка 16, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 86, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo DuarteAmateur - 6Сезона 86, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 12Сезона 86, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 86, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 86, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRookie - 104Сезона 86, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 86, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolga ErkanAmateur - 75Сезона 86, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 86, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 16, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 86, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 86, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano VolpiAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница: