Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Sochi (Старт на една трка во Sochi од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.73 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterEliteСезона 86, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 86, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerAmateur - 29Сезона 86, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhani TengenAmateur - 63Сезона 86, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceapa FlorinAmateur - 47Сезона 86, Трка 16, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 2Сезона 86, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 86, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 86, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 86, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 86, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo ArcoverdeRookie - 13Сезона 86, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzebellédiAmateur - 11Сезона 86, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 5Сезона 86, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 86, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SpirikAmateur - 74Сезона 86, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner MirandaPro - 5Сезона 86, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 86, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 86, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRetiredСезона 86, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murat BeşiktaşPro - 23Сезона 86, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 86, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaya DeeRookie - 114Сезона 86, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 16, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 16, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 86, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 86, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 15Сезона 86, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 86, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HahnAmateur - 17Сезона 86, Трка 16, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 86, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 86, Трка 16, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki StoqnovRookie - 47Сезона 86, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 86, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 86, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaPro - 8Сезона 86, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 86, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtPro - 20Сезона 86, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 86, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 86, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 86, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ProhaskaAmateur - 48Сезона 86, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EdwardsRookie - 41Сезона 86, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 86, Трка 16, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 86, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin JamesAmateur - 36Сезона 86, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: