Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Sochi (Направи најбрзи круг во групата во Sochi круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Francesca SabbadiniAmateur - 4Сезона 83, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 83, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando Crespo MonsalveRookie - 143Сезона 83, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 83, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 73Сезона 83, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic ArrigoniRookie - 122Сезона 83, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoPro - 8Сезона 83, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 2Сезона 83, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsAmateur - 73Сезона 83, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago FerreiraRookie - 30Сезона 83, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius NogueiraPro - 9Сезона 83, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zixun LinAmateur - 46Сезона 83, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 15Сезона 83, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 67Сезона 83, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 83, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRookie - 61Сезона 83, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 57Сезона 83, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton SchlindweinAmateur - 7Сезона 83, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 83, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberPro - 18Сезона 83, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerAmateur - 76Сезона 83, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago PalmaRookie - 22Сезона 83, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiAmateur - 2Сезона 83, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enric GubernPro - 10Сезона 83, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 83, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson DiuAmateur - 80Сезона 83, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teodor PericRookie - 96Сезона 83, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoAmateur - 79Сезона 83, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quintus VanghaeleAmateur - 52Сезона 83, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SulekAmateur - 45Сезона 83, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellPro - 7Сезона 83, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevPro - 17Сезона 83, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob ChristensenAmateur - 54Сезона 83, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 83, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannPro - 4Сезона 83, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeeAmateur - 38Сезона 83, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassRookie - 82Сезона 83, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 68Сезона 83, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 28Сезона 83, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 6Сезона 83, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 83, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennRookie - 79Сезона 83, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PadillaAmateur - 8Сезона 83, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 36Сезона 83, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun StainbankAmateur - 22Сезона 83, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 83, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RechtenbergRookie - 102Сезона 83, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRookie - 8Сезона 83, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano MoraisRookie - 40Сезона 83, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jav DracoPro - 21Сезона 83, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibPro - 25Сезона 83, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 83, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LombardiAmateur - 15Сезона 83, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 83, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 13Сезона 83, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 48Сезона 83, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 24Сезона 83, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KlocklerRookie - 68Сезона 83, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 83, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno SantorumAmateur - 28Сезона 83, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 56Сезона 83, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 83, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron HalsallAmateur - 32Сезона 83, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiAmateur - 70Сезона 83, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 83, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano MeleAmateur - 4Сезона 83, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeAmateur - 17Сезона 83, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MichelePro - 24Сезона 83, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan WeraRookie - 87Сезона 83, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián FehérRookie - 132Сезона 83, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 63Сезона 83, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsPro - 23Сезона 83, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 76Сезона 83, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasPro - 7Сезона 83, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezPro - 14Сезона 83, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzAmateur - 76Сезона 83, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhalePro - 11Сезона 83, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico PereyraPro - 10Сезона 83, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéAmateur - 73Сезона 83, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe SantosAmateur - 32Сезона 83, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenAmateur - 40Сезона 83, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Espen JohansenRookie - 84Сезона 83, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert NijelRookie - 82Сезона 83, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 26Сезона 83, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Travis WillamsAmateur - 28Сезона 83, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisAmateur - 68Сезона 83, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 83, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 83, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaPro - 16Сезона 83, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansAmateur - 75Сезона 83, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazAmateur - 5Сезона 83, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: