Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Grand Chelem (Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 88.21 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 48 49 50 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Leixandre MeraRookie - 45Сезона 88, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 88, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josemi HuarteRookie - 126Сезона 88, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 88, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 88, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 88, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 88, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas WeilemannAmateur - 16Сезона 88, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoPro - 23Сезона 88, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoRookie - 45Сезона 88, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 88, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 88, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresRookie - 27Сезона 88, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 88, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkRookie - 62Сезона 88, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightRookie - 71Сезона 88, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 88, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarianoRookie - 147Сезона 88, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpRookie - 110Сезона 88, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon NusgartAmateur - 1Сезона 88, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinRookie - 100Сезона 88, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina AguileraRookie - 108Сезона 88, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 2Сезона 88, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GalindoAmateur - 80Сезона 88, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 88, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 88, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 88, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 88, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheRookie - 7Сезона 88, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 88, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 87, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ZygadłoAmateur - 79Сезона 87, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 87, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon BarnettAmateur - 69Сезона 87, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bersun TurnaAmateur - 3Сезона 87, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 32Сезона 87, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RoldanAmateur - 12Сезона 87, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CardosoAmateur - 61Сезона 87, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 86, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueAmateur - 13Сезона 86, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 48 49 50 » Брзо оди на страница: