Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 139 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 29 30 31 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andrea CasadeiRookie - 140Сезона 83, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas RamoskaAmateur - 41Сезона 83, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerAmateur - 76Сезона 83, Трка 16, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbAmateur - 49Сезона 83, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoAmateur - 68Сезона 83, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 80Сезона 83, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiRookie - 60Сезона 83, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 61Сезона 83, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonAmateur - 39Сезона 83, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 45Сезона 83, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 83, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherAmateur - 40Сезона 83, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 83, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 2Сезона 83, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleAmateur - 77Сезона 83, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 4Сезона 83, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RabbiaAmateur - 51Сезона 83, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubis LareineAmateur - 41Сезона 83, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRookie - 61Сезона 83, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WeberRookie - 82Сезона 83, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichAmateur - 41Сезона 82, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KamarásAmateur - 75Сезона 82, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 82, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitto ForesiAmateur - 14Сезона 82, Трка 16, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 82, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierAmateur - 4Сезона 82, Трка 15, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 24Сезона 82, Трка 13, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanRookie - 146Сезона 82, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrAmateur - 43Сезона 82, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 82, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jere AiraksinenAmateur - 35Сезона 82, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoAmateur - 36Сезона 82, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel HumphreysAmateur - 2Сезона 82, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael FrancoRookie - 113Сезона 82, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 80Сезона 82, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SantanaRookie - 120Сезона 82, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HirkaRookie - 54Сезона 82, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiAmateur - 34Сезона 82, Трка 7, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoAmateur - 61Сезона 82, Трка 7, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoAmateur - 18Сезона 82, Трка 7, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 82, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicRookie - 93Сезона 82, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi RajalaAmateur - 79Сезона 82, Трка 1, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsAmateur - 36Сезона 82, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CostaRetiredСезона 81, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HicklingAmateur - 43Сезона 81, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei KushnirenkoPro - 25Сезона 81, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier SaezRetiredСезона 81, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klāvs PociusRetiredСезона 81, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeusz JaroszRookie - 120Сезона 81, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville-veikko VähäahoRetiredСезона 81, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine SciberrasRetiredСезона 81, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran BrkicRetiredСезона 81, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerwin KlijnAmateur - 55Сезона 81, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 54Сезона 81, Трка 14, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsPro - 25Сезона 81, Трка 14, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre PiresRetiredСезона 81, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraAmateur - 79Сезона 81, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis LeskovRetiredСезона 81, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownAmateur - 62Сезона 81, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris GrandbergsAmateur - 70Сезона 81, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroPro - 11Сезона 81, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraAmateur - 70Сезона 81, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 81, Трка 9, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina DiettersRetiredСезона 81, Трка 7, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FieldAmateur - 36Сезона 81, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagy ZoltánRetiredСезона 81, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovAmateur - 48Сезона 81, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin GarzaRetiredСезона 81, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 81, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TodorovAmateur - 4Сезона 81, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver SimpsonRookie - 10Сезона 81, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoAmateur - 65Сезона 81, Трка 1, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán VitayAmateur - 52Сезона 80, Трка 15, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe EtienneAmateur - 76Сезона 80, Трка 15, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilie GuillotPro - 13Сезона 80, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuPro - 1Сезона 80, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerAmateur - 18Сезона 80, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaAmateur - 43Сезона 80, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RamalhoRookie - 84Сезона 80, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kendall MulvanyAmateur - 60Сезона 80, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dara ConnollyAmateur - 80Сезона 80, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen MontaguePro - 3Сезона 80, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco GregoretPro - 2Сезона 80, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Arrabal JuniorRookie - 49Сезона 80, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi IghinaAmateur - 60Сезона 80, Трка 7, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick BoutotRookie - 81Сезона 80, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel Thomaz SilvaRookie - 39Сезона 80, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 80, Трка 4, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AlemánRetiredСезона 80, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroAmateur - 72Сезона 80, Трка 3, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 2Сезона 80, Трка 2, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltPro - 10Сезона 80, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 80, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 29 30 31 » Брзо оди на страница: