Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Аматери)
(Раритетна придобивка: 1 од 238.02 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 88, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 19Сезона 88, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 88, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 88, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 88, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 88, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 15Сезона 88, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 88, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas WeilemannAmateur - 16Сезона 88, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 88, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 11Сезона 88, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon NusgartAmateur - 1Сезона 88, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 2Сезона 88, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GalindoAmateur - 80Сезона 88, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 88, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 88, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 88, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 88, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingAmateur - 22Сезона 88, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 87, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 87, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 87, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 32Сезона 87, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 86, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 86, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oeste BertaPro - 15Сезона 86, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianPro - 22Сезона 86, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 9, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 7, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof Van ReethRetiredСезона 84, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 84, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 84, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BegleyAmateur - 77Сезона 84, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hom OrtegaRetiredСезона 84, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 84, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 1Сезона 84, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyAmateur - 19Сезона 84, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael Andre Da RochaRetiredСезона 84, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athol KayRookie - 128Сезона 84, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 84, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoRetiredСезона 84, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio LugoAmateur - 74Сезона 84, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KovácsAmateur - 22Сезона 84, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsAmateur - 7Сезона 84, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosAmateur - 43Сезона 83, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloRetiredСезона 83, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 83, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 38Сезона 83, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 83, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioAmateur - 48Сезона 83, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 83, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JacksonAmateur - 66Сезона 83, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 83, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuPro - 11Сезона 83, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FrumentoAmateur - 60Сезона 83, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 83, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 83, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 41Сезона 83, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiRetiredСезона 83, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 51Сезона 83, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul FrereRetiredСезона 83, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaPro - 6Сезона 82, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 82, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 82, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 55Сезона 82, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 82, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 82, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 82, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 82, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница: