Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 940.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marius SlavinskasPro - 9Сезона 97, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 19Сезона 97, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiPro - 14Сезона 97, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovPro - 6Сезона 97, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 9Сезона 97, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellMaster - 3Сезона 96, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen ArnoldMaster - 3Сезона 96, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniMaster - 3Сезона 96, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wes RichardMaster - 1Сезона 96, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 2Сезона 96, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsMaster - 1Сезона 96, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickMaster - 2Сезона 96, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 4Сезона 95, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaMaster - 4Сезона 95, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterMaster - 5Сезона 95, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonMaster - 4Сезона 95, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 1Сезона 95, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanPro - 7Сезона 95, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaMaster - 5Сезона 95, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisPro - 20Сезона 94, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WittePro - 9Сезона 94, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 2Сезона 94, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoMaster - 5Сезона 94, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraPro - 20Сезона 94, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovMaster - 3Сезона 94, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazAmateur - 55Сезона 94, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob ChoucaPro - 6Сезона 94, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaëlle PasquiAmateur - 66Сезона 93, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiMaster - 3Сезона 93, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoAmateur - 10Сезона 93, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaPro - 7Сезона 93, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CeapaMaster - 1Сезона 93, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalMaster - 3Сезона 93, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 1Сезона 93, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerMaster - 3Сезона 93, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 2Сезона 93, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 19Сезона 93, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DayMaster - 5Сезона 93, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 48Сезона 92, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 9Сезона 92, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsAmateur - 26Сезона 92, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortPro - 12Сезона 92, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanRookie - 25Сезона 92, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam TippleMaster - 1Сезона 92, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał FaraśAmateur - 28Сезона 92, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksAmateur - 25Сезона 92, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 2Сезона 91, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoMaster - 4Сезона 91, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias BaldoPro - 25Сезона 91, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillAmateur - 16Сезона 91, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthRetiredСезона 91, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 27Сезона 91, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreAmateur - 32Сезона 91, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaAmateur - 61Сезона 91, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartEliteСезона 91, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysPro - 17Сезона 90, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicMaster - 3Сезона 90, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaRetiredСезона 90, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 21Сезона 90, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 4Сезона 90, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelEliteСезона 89, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 89, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichAmateur - 4Сезона 89, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleRetiredСезона 89, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 16Сезона 89, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 36Сезона 89, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxAmateur - 34Сезона 88, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesAmateur - 68Сезона 88, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoRetiredСезона 88, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 4Сезона 88, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoAmateur - 53Сезона 88, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroAmateur - 75Сезона 88, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreRookie - 26Сезона 88, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 1Сезона 88, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottAmateur - 32Сезона 88, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzékelyEliteСезона 88, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 5Сезона 87, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsAmateur - 45Сезона 87, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchPro - 25Сезона 87, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2RetiredСезона 87, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiPro - 17Сезона 87, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisPro - 4Сезона 87, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresPro - 15Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerAmateur - 28Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingAmateur - 45Сезона 86, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukRetiredСезона 86, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovPro - 21Сезона 86, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaPro - 11Сезона 86, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoAmateur - 61Сезона 85, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyPro - 18Сезона 85, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 1Сезона 85, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 85, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoPro - 18Сезона 85, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevRetiredСезона 85, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 4Сезона 85, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 1Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyEliteСезона 84, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: