Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Master (Извози најбрз круг на трка во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 340.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 12 13 14 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gonçalo FernandesMaster - 3Сезона 91, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelMaster - 1Сезона 91, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo MatiMaster - 4Сезона 90, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelMaster - 3Сезона 90, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichMaster - 3Сезона 90, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroMaster - 1Сезона 90, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziMaster - 1Сезона 90, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 25Сезона 90, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyMaster - 1Сезона 90, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreMaster - 3Сезона 90, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaMaster - 1Сезона 90, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaEliteСезона 90, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziMaster - 3Сезона 89, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 89, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeMaster - 2Сезона 89, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoEliteСезона 89, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoEliteСезона 89, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesMaster - 4Сезона 89, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoAmateur - 61Сезона 89, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerMaster - 4Сезона 89, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 89, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 89, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruPro - 4Сезона 89, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 2Сезона 89, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro RedaMaster - 2Сезона 89, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonEliteСезона 88, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysPro - 15Сезона 88, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MaddonniAmateur - 77Сезона 88, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerPro - 4Сезона 88, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaPro - 17Сезона 88, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 88, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérAmateur - 8Сезона 88, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 4Сезона 87, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeAmateur - 76Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiAmateur - 17Сезона 87, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 87, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 87, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaPro - 23Сезона 87, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 87, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 5Сезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherAmateur - 37Сезона 87, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonPro - 18Сезона 87, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 9Сезона 86, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdAmateur - 45Сезона 86, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotPro - 21Сезона 86, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezPro - 25Сезона 86, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 41Сезона 86, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 25Сезона 86, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaAmateur - 3Сезона 85, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 9Сезона 85, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 4Сезона 85, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 85, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 21Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosAmateur - 16Сезона 85, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaRetiredСезона 85, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykRetiredСезона 85, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesAmateur - 1Сезона 85, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiAmateur - 32Сезона 85, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 6Сезона 85, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 85, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 13Сезона 85, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaAmateur - 24Сезона 85, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerRookie - 112Сезона 85, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 12Сезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 5Сезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 84, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaPro - 25Сезона 84, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 84, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosAmateur - 71Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 84, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 2Сезона 84, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanPro - 12Сезона 84, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 3Сезона 84, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevPro - 3Сезона 83, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestPro - 3Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PesthyAmateur - 6Сезона 83, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 83, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 83, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallPro - 17Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 25Сезона 83, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosAmateur - 48Сезона 83, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezAmateur - 54Сезона 83, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanPro - 14Сезона 83, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatAmateur - 8Сезона 83, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovRetiredСезона 83, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziPro - 22Сезона 83, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyRetiredСезона 83, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalAmateur - 13Сезона 82, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 12 13 14 » Брзо оди на страница: