Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 4656.81 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 98, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 3Сезона 97, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkEliteСезона 97, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 2Сезона 96, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoMaster - 2Сезона 96, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelisMaster - 2Сезона 96, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniniMaster - 4Сезона 95, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 95, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 2Сезона 95, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaEliteСезона 94, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 4Сезона 94, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboRetiredСезона 92, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezRetiredСезона 90, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 90, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsAmateur - 47Сезона 88, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 4Сезона 87, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 87, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 6Сезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenAmateur - 61Сезона 85, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaRetiredСезона 83, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Master - 2Сезона 83, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Amateur - 29Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1EliteСезона 79, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László MizseAmateur - 29Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveEliteСезона 77, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetMaster - 4Сезона 77, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 74, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 4Сезона 71, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudiņšEliteСезона 71, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 1Сезона 71, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 69, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1EliteСезона 68, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter Teuwen3EliteСезона 68, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyPro - 12Сезона 68, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 63, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiAmateur - 7Сезона 63, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo MarićRetiredСезона 62, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 2Сезона 61, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 60, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebRetiredСезона 60, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CresswellRetiredСезона 59, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas TsagarakisPro - 15Сезона 59, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe MasciandaroRetiredСезона 58, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 1Сезона 57, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikRetiredСезона 57, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson TirelliRetiredСезона 55, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 54, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 54, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisAmateur - 6Сезона 54, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 53, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 53, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelAmateur - 28Сезона 49, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2RetiredСезона 48, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas SarockaRetiredСезона 48, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 44, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 41, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor MasieroRetiredСезона 38, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander IlyinRetiredСезона 38, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 37, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovPro - 4Сезона 37, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg YakovlevRetiredСезона 34, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 5Сезона 34, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarPro - 19Сезона 32, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansPro - 13Сезона 31, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir DanilinRetiredСезона 30, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy KosevRetiredСезона 27, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmithRetiredСезона 24, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HewittRetiredСезона 23, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KleinRetiredСезона 22, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MaksimowskiRetiredСезона 22, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy De RoyPro - 13Сезона 21, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chinmay DhopateRetiredСезона 21, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian LynchRetiredСезона 19, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech UzikowskiAmateur - 13Сезона 19, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaPro - 19Сезона 18, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 13Сезона 17, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas BubelevičiusRetiredСезона 17, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius TalandzeviciusRetiredСезона 16, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni MetsänkyläRetiredСезона 16, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sion FrancisRetiredСезона 16, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas PetniūnasRetiredСезона 15, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevPro - 11Сезона 15, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 15, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joana MonteiroRetiredСезона 14, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 25Сезона 14, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ZavarinRetiredСезона 13, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergPro - 22Сезона 13, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Koen De HeldtPro - 7Сезона 12, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovAmateur - 71Сезона 11, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulla HumaidanRetiredСезона 11, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toygun Senler6RetiredСезона 11, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten VerhulstRetiredСезона 11, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul VennerRetiredСезона 10, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander BrackoRetiredСезона 9, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Martins Da SilvaRetiredСезона 8, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: