Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Lucky smoker (Победи трка во Елит, Мастер или Про дури имаш технички проблеми со болидот)
(Раритетна придобивка: 1 од 451.62 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 91, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdir AulettePro - 4Сезона 91, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 91, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 9Сезона 91, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoPro - 1Сезона 91, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 23Сезона 91, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoPro - 10Сезона 91, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoMaster - 4Сезона 90, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 90, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterMaster - 3Сезона 90, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiMaster - 3Сезона 90, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaMaster - 3Сезона 90, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BertolottoMaster - 2Сезона 90, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 90, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyMaster - 2Сезона 90, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe TaffonneauMaster - 2Сезона 89, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelMaster - 3Сезона 89, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 89, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiMaster - 3Сезона 89, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 10Сезона 89, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BaiaRookie - 70Сезона 89, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 89, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 17Сезона 89, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 88, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerMaster - 4Сезона 88, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 14Сезона 88, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaAmateur - 33Сезона 88, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathMaster - 1Сезона 88, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezAmateur - 71Сезона 88, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 87, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykRetiredСезона 87, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiRetiredСезона 87, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoPro - 13Сезона 87, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 13Сезона 87, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthAmateur - 13Сезона 87, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony OliverAmateur - 80Сезона 87, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuAmateur - 7Сезона 86, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesRetiredСезона 86, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaAmateur - 66Сезона 86, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloRetiredСезона 86, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaAmateur - 50Сезона 86, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansEliteСезона 86, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesPro - 2Сезона 85, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaAmateur - 3Сезона 85, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaPro - 12Сезона 85, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosAmateur - 17Сезона 85, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 85, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaAmateur - 24Сезона 85, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 85, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 5Сезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 85, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 1Сезона 85, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 28Сезона 84, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxMaster - 3Сезона 84, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresAmateur - 24Сезона 84, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 84, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdPro - 4Сезона 84, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczAmateur - 35Сезона 84, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiRetiredСезона 84, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 84, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 83, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayAmateur - 13Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovRookie - 110Сезона 83, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretMaster - 5Сезона 83, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleRetiredСезона 83, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 12Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 1Сезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 3Сезона 82, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 21Сезона 82, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete LohvansuuRetiredСезона 82, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestPro - 3Сезона 82, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiRetiredСезона 82, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaPro - 25Сезона 82, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlAmateur - 36Сезона 82, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 82, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 5Сезона 82, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonRetiredСезона 82, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 7Сезона 82, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaAmateur - 17Сезона 82, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 4Сезона 81, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 81, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 24Сезона 81, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaMaster - 4Сезона 81, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CabralPro - 15Сезона 81, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 81, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 23Сезона 81, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 81, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakAmateur - 54Сезона 81, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaMaster - 5Сезона 81, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 2Сезона 81, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićAmateur - 39Сезона 81, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: