Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Traveller (Учествувај во трките на секоја достапна патека)
(Раритетна придобивка: 1 од 28.34 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 152 153 154 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 106Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar ValkarevAmateur - 5Сезона 88, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 4Сезона 88, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 88, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 88, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 88, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 88, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DelehantyPro - 15Сезона 88, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MarkiefkaAmateur - 58Сезона 88, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antony BersAmateur - 67Сезона 88, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Mateus De QuadrosAmateur - 27Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CostaAmateur - 21Сезона 88, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui ReisAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AvezumAmateur - 34Сезона 88, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Gasca LeyvaAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 88, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliPro - 12Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 88, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne PohjolainenRookie - 96Сезона 88, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 88, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongAmateur - 24Сезона 88, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swetlin AngelowAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 88, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ShopovPro - 15Сезона 88, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo ManzellaAmateur - 69Сезона 88, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 88, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BoscoAmateur - 13Сезона 88, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoPro - 22Сезона 88, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 88, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 88, Трка 3, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 88, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve SimonRookie - 31Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroPro - 12Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HoffossAmateur - 27Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 88, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 88, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas ŽemaitisAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 87, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 9Сезона 87, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IsernRookie - 97Сезона 87, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip FrantíkRookie - 29Сезона 87, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 9Сезона 87, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vojtěch NováčekAmateur - 49Сезона 87, Трка 16, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas DrazetaRookie - 72Сезона 87, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel KabatosAmateur - 48Сезона 87, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianni ManzellaRookie - 95Сезона 87, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ArlettiPro - 25Сезона 87, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge DelgadoAmateur - 70Сезона 87, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PelucchiAmateur - 20Сезона 87, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick Van DeunAmateur - 77Сезона 87, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinAmateur - 4Сезона 87, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 87, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Palomo PollastriPro - 12Сезона 87, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro ZironiAmateur - 35Сезона 87, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GrovesAmateur - 64Сезона 87, Трка 16, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AubramAmateur - 54Сезона 87, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 5Сезона 87, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András PacherAmateur - 54Сезона 87, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharon AnchoAmateur - 67Сезона 87, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CaeffarroAmateur - 49Сезона 87, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels BekkemaAmateur - 59Сезона 87, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 87, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 87, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian MårtenssonRookie - 57Сезона 87, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastiaan MaartenssonRookie - 79Сезона 87, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi HillPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan StepanovicAmateur - 46Сезона 87, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin DeckertAmateur - 64Сезона 87, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PerezAmateur - 5Сезона 87, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon MooneyRookie - 85Сезона 87, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloAmateur - 71Сезона 87, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir BukvićRookie - 51Сезона 87, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru SeciuRookie - 43Сезона 87, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NicolaiRookie - 29Сезона 87, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GhitaRookie - 96Сезона 87, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio VittoneRookie - 43Сезона 87, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff PayneRookie - 7Сезона 87, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MartinRookie - 88Сезона 87, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland UdovičićRookie - 79Сезона 87, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CapoAmateur - 23Сезона 87, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan BotragyiAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav IvanovRookie - 69Сезона 87, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 87, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer KallinAmateur - 20Сезона 87, Трка 7, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 87, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonPro - 15Сезона 87, Трка 7, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 152 153 154 » Брзо оди на страница: