Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Ladder climber (Комплетирај трка во секое ниво од играта)
(Раритетна придобивка: 1 од 619.66 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rei FrostMaster - 4Сезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsEliteСезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleMaster - 3Сезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenEliteСезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 3Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooEliteСезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 3Сезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 4Сезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 15Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 24Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromEliteСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioAmateur - 71Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 13Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkAmateur - 10Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 16Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiMaster - 1Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 2Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmMaster - 1Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 1Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 2Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeEliteСезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanPro - 17Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovAmateur - 26Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroAmateur - 35Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 4Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 18Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboPro - 2Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeAmateur - 44Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melando TasosoRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovPro - 3Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorAmateur - 80Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas LaskaridisAmateur - 24Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 1Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRetiredСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveRetiredСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerPro - 23Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 64Сезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyAmateur - 24Сезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 13Сезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 13Сезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 2Сезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 13Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisRetiredСезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouPro - 11Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasRetiredСезона 71, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaEliteСезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRookie - 30Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 17Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueMaster - 3Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoAmateur - 67Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin IonutMaster - 2Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 21Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaMaster - 2Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikPro - 15Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaAmateur - 48Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: