Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за All over the place (Заврши барем една трка со крајен пласман 1-40)
(Раритетна придобивка: 1 од 190.66 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roni SillanpääPro - 7Сезона 91, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasPro - 3Сезона 91, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóMaster - 4Сезона 91, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 91, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaPro - 17Сезона 91, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerPro - 14Сезона 91, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre RamosPro - 20Сезона 91, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraAmateur - 71Сезона 91, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 77Сезона 91, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yassine Ben RajebPro - 20Сезона 91, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 91, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoPro - 20Сезона 91, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 21Сезона 91, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 5Сезона 91, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo MatiMaster - 4Сезона 91, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzMaster - 5Сезона 91, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 91, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyPro - 8Сезона 91, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoEliteСезона 91, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 16Сезона 91, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 25Сезона 91, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannAmateur - 57Сезона 90, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Coral BertoRookie - 1Сезона 90, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario BadrovAmateur - 74Сезона 90, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan VillalongaAmateur - 24Сезона 90, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 10Сезона 90, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusPro - 13Сезона 90, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloAmateur - 21Сезона 90, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoPro - 12Сезона 90, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerPro - 6Сезона 90, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainMaster - 1Сезона 90, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 8Сезона 90, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 90, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis DiamantidisAmateur - 8Сезона 90, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanMaster - 2Сезона 90, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek KubiakAmateur - 37Сезона 90, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoAmateur - 32Сезона 90, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 90, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 12Сезона 90, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 16Сезона 90, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarAmateur - 75Сезона 90, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniPro - 1Сезона 90, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyee ChongPro - 20Сезона 90, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 3Сезона 90, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 35Сезона 90, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio SouzaAmateur - 17Сезона 90, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Jose BustosAmateur - 31Сезона 90, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterAmateur - 13Сезона 90, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 9Сезона 90, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchPro - 23Сезона 90, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoAmateur - 60Сезона 90, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernabe UrtubeyAmateur - 47Сезона 90, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielPro - 8Сезона 90, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriela MarinovaAmateur - 64Сезона 90, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroPro - 11Сезона 90, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CambiAmateur - 77Сезона 90, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaPro - 13Сезона 90, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 76Сезона 89, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 89, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthPro - 17Сезона 89, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 20Сезона 89, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoPro - 13Сезона 89, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ShopovAmateur - 73Сезона 89, Трка 15, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 89, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 78Сезона 89, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 89, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 25Сезона 89, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor JárkuPro - 16Сезона 89, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 89, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasAmateur - 3Сезона 89, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezAmateur - 60Сезона 89, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 44Сезона 89, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asyraf RamliAmateur - 72Сезона 89, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 58Сезона 89, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaRookie - 42Сезона 89, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipPro - 22Сезона 89, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuAmateur - 68Сезона 89, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 89, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KollarRetiredСезона 89, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesRetiredСезона 89, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosPro - 1Сезона 89, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaMaster - 3Сезона 89, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 5Сезона 89, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André HenriquesAmateur - 28Сезона 89, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezAmateur - 37Сезона 89, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 89, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 89, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborMaster - 3Сезона 89, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibPro - 25Сезона 89, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien BellierRookie - 64Сезона 89, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziMaster - 1Сезона 89, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaPro - 17Сезона 89, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraAmateur - 45Сезона 89, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 22Сезона 89, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 8Сезона 89, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňMaster - 2Сезона 89, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosAmateur - 16Сезона 89, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 88, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasiek KornetAmateur - 69Сезона 88, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel TornRookie - 63Сезона 88, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница: